hi-fi

Bang & Olufsen Beoplay H95

news |
niezdefiniowano - Bang & Olufsen Beoplay H95

Aby uczcić 95 lat innowacji w dziedzinie dźwięku, wzornictwa i wspaniałego rzemiosła, Bang & Olufsen stworzył najlepsze bezprzewodowe słuchawki, jakie kiedykolwiek zbudowali duńscy specjaliści marki.

Firma Bang & Olufsen przedstawiła nowe flagowe słuchawki Beoplay H95, oferujące najwyższą jakość dźwięku, długotrwały komfort użytkowania, wybitnie skuteczne tłumienie szumów, piękną obudowę, najwyższej jakości materiały i najbardziej satysfakcjonujące doświadczenia w użytkowniu.

Doskonałe dopasowanie umożliwiające długotrwałe użytkowanie

Komfort i dopasowanie są niezbędne, aby naprawdę cieszyć się jakością dźwięku. Beoplay H95 zostały stworzone konstrukcja wokół uszna z miękkimi wyściółkami poduszek z jagnięcej skóry, które zapewniają luksus i komfort doskonałego dopasowania przy długotrwałym noszeniu, a innowacyjny i intuicyjny interfejs użytkownika jest zapewniony dzięki połączeniu sterowania dotykowego i mechanicznych pokręteł.
Bang & Olufsen Beoplay H95
Dzięki badaniom i eksperymentom, inżynierowie Bang & Olufsen stworzyli projekt nauszników, które świetnie przylegają do uszu i nie są większe niż jest to konieczne. Kształt ten, uformowany z pianki z efektem pamięci, tworzy również dobry kontakt ze skórą, co jest ważne, by skutecznie izolować od zewnętrznego hałasu. Konstrukcja pałąka została całkowicie odświeżona dla uzyskania czystszego wyglądu, z górną częścią ze skóry bydlęcej, niestandardową dzianiną i miękko wyściełaną elastyczną pianką dla wygody.

Rama ze szczotkowanego aluminium kontrastuje z fakturą użytej w konstrukcji skórą, nadając jej minimalistyczny i wyrafinowany wygląd. Magnetycznie odłączane luksusowe poduszki słuchawek, w połączeniu z obracającymi się i przechylanymi słuchawkami zapewniają doskonałe dopasowanie, najwyższy komfort słuchania i pasywną redukcję hałasów otoczenia.
Bang & Olufsen Beoplay H95

Zoptymalizowany w Wirtualnym Laboratorium Akustycznym B&O

Beoplay H95 został zaprojektowany wokół zestawu przetworników tytanowych 40mm z magnesami neodymowymi, a konstrukcja dźwięku jest realizowana z wykorzystaniem filtrów w autorskim układzie cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) opracowanym przez Bang & Olufsen. Słuchawki bazują na imponującej, pasywnej redukcji szumów połączonej z najbardziej zaawansowaną technologią aktywnej eliminacji szumów (ANC) spośród wszystkich słuchawek firmy Bang & Olufsen. Jest ona zarówno regulowana jak i adaptacyjna. Wydajność ANC jest w całości oparta na cyfrowym przetwarzaniu i wykorzystuje układ mikrofonowy, aby w jak największym stopniu zredukować hałas. Strojenie i testowanie przetwarzania ANC odbywało się w warunkach rzeczywistych, jak również w Wirtualnym Laboratorium Akustycznym (VR Lab) Bang & Olufsen w Struerze, gdzie inżynierowie są w stanie emulować różne warunki akustyczne, począwszy od środowiska z wnętrza samolotów, dworców kolejowych, pomieszczeń biurowych, aż po hałas uliczny.
Bang & Olufsen Beoplay H95

Precyzyjna regulacja pokrętłami głośności, ANC i przezroczystości

Bang & Olufsen jest pionierem w zakresie interfejsów dotykowych na powierzchniach aluminiowych. Dzisiaj duńska firma idzie o krok dalej, dodając precyzyjne aluminiowe tarcze pokręteł po każdej stronie Beoplay H95. Zainspirowane pierścieniami do ustawiania ostrości na obiektywach wysokiej klasy kamer i aparatów, pokrętła te poruszają się z precyzją i właściwym oporem. Każda tarcza ma delikatną, liniową fakturę oferującą dobry kontakt z palcami. Jest to element o właściwej czułości, który sprawia, że korzystanie z niego jest naturalne, a preferencje dźwiękowe są szybko dostępne. Pokrętło po prawej stronie steruje głośnością, a pokrętło po lewej dostosowuje ANC i przezroczystość.
Bang & Olufsen Beoplay H95
W dzisiejszym świecie odtwórcza cisza może być istotną częścią przestrzeni duchowej i spokoju. Nowe słuchawki Beoplay H95 bazują na imponującej, pasywnej redukcji szumów z najbardziej zaawansowaną funkcją aktywnej eliminacji szumów (ANC) spośród wszystkich słuchawek Bang & Olufsen.

Doskonały czas pracy na bateriach i jakość połączenia

Beoplay H95 jest zachwyca wiodącym na rynku czasem pracy na akumulatorach, aż do 38 godzin na jednym ładowaniu - nawet przy włączonym ANC. Jeśli potrzebujesz być w kontakcie z rodziną lub współpracownikami w pracy, cztery mikrofony głosowe zapewniają doskonałą wyrazistość podczas wykonywania połączeń. Beoplay H95 wykorzystuje technologię formowania wiązki dźwiękowej i zaawansowaną technologię redukcji szumów, aby przechwytywać głos tak wyraźnie, jak to tylko możliwe, jednocześnie redukując wpływ hałasu z otoczenia. Obejmuje to również rozbudowane przetwarzanie dźwięków otoczenia, które daje bardziej naturalne odbieranie mowy. Co więcej, Beoplay H95 posiada regulowany przez użytkownika tryb transparentności, który pozwala użytkownikowi na słyszenie otoczenia bez konieczności zdejmowania słuchawek.
Bang & Olufsen Beoplay H95

Składane płasko w kompaktowej aluminiowej walizce

Beoplay H95 są łatwe i eleganckie nawet w transporcie, dzięki czemu można ich używać w domu, biurze, miejscu pracy i w podróży. Aluminiowe pojedyncze ramiona, charakterystyczny element Bang & Olufsen, zostały wyrzeźbione z materiału o uszlachetnionej powierzchni i wzbogacone o dodatkowe obrotowe zawiasy, dzięki czemu słuchawki składają się płasko i do wewnątrz do bardzo małych rozmiarów, które idealnie mieszczą się w kompaktowym futerale. Sam futerał ma aluminiową obudowę, wewnątrz podszyty dopasowaną tkaniną, dzięki czemu słuchawki są chronione przed uderzeniami podczas transportu. Obudowa jest klasycznym elementem Bang & Olufsen – bardzo trwałym, zbudowanym z pięknych materiałów i przeznaczonym do eksponowania - nie ukrytym, aby świetnie eksponować piękno słuchawek Beoplay H95.

Akcesoria z aluminium, skóry i tkanin

Cechą prawdziwego rzemiosła są detale. Nawet akcesoria – adapter samolotowy, przewód do ładowania i przewód audio - zostały dopracowane w szczegółach dzięki dopasowanej aluminiowej obudowie i tkanym pokryciom przewodów, i skórzanemu paskowi, dzięki czemu splątane przewody należą do przeszłości.
Bang & Olufsen Beoplay H95

ACC i aptXTM Adaptive

Aby dodatkowo zapewnić niezrównane wrażenia słuchowe, Beoplay H95 został wyposażony w ACC i aptXTM Adaptive - następną generację dynamicznie regulowanych kodeków audio, zaprojektowanych w celu zapewnienia solidnego, wysokiej jakości dźwięku bezprzewodowego transmitowanego z minimalną latencją - natomiast Bluetooth 5.1 zapewnia optymalną łączność.

Dostępność

Beoplay H95 będzie dostępny w kolorach Black i Grey Mist w wybranych sklepach detalicznych oraz w sklepach Bang & Olufsen oraz online od 10 września 2020 roku.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution