s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Denon AVR-S960H

news |
niezdefiniowano - Denon AVR-S960H

Denon zaprezentował najnowszy amplituner kina domowego AVR-S960H z obsługą 8K oraz kompletem nowoczesnych funkcji.

Denon AVR-S960H to pierwszy amplituner AV z obsługą 8K w linii Denon S-Series oferujący legendarną jakość Denon, pakiet najnowszych technologii audio i obrazu oraz łatwą konfigurację i intuicyjne sterowanie, aby zapewnić najlepszą jakość kina domowego.

Tuż po premierze nowości z serii X na początku tego miesiąca, Denon prezentuje kolejny amplituner AV, który daje użytkownikom możliwość radykalnej poprawy jakości seansów filmowych i gier wideo w bardzo przystępnej cenie. AVR-S960H spełnia wszystkie wymagania, aby z łatwością zbudować doskonały system kina domowego 4K już teraz, a także oferuje gotowość obsługi 8K, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Lepsza jakość seansów filmowych i gier wideo

Nowy amplituner Denon AVR-S960H zapewnia niezrównane wrażenia kina domowego i gier dla całej rodziny. Dzięki niewiarygodnej jakości obrazu i immersyjnym formatom dźwięku przestrzennego uzyskanie doskonałego systemu rozrywki domowej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Denon AVR-S960H
Wieczory filmowe staną się niezapomnianym przeżyciem dzięki oszałamiającej jakości obrazu z dedykowanego wejścia HDMI "8K", umożliwiającego obsługę rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz, wsparcie nowych formatów HDR, w tym HDR10+ i Dynamic HDR, oraz nową funkcję HDMI o nazwie Quick Media Switching (QMS), która pozwala na natychmiastową zmianę rozdzielczości lub liczby klatek na sekundę źródła w celu wyeliminowania zjawiska czarnego ekranu. Z wyjątkiem 8K/60Hz i 4K/120Hz, wszystkie inne funkcje są obsługiwane również przez pięć pozostałych wejść HDMI 4K. Aby zapewnić wyjątkowe kolory, wyrazistość i kontrast, najnowsze modele z serii S nadal obsługują HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma) i Dolby Vision, a także 4:4:4 Pure Color subsampling oraz BT.2020.
Prawdziwy dźwięk 3D sprawia, że ulubione filmy i gry są bardziej wciągające. Denon AVR-S960H wyposażony został w technologie Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X, DTS Virtual:X, dzięki czemu użytkownicy mogą z czasem dodawać nowe głośniki do swojego systemu. Dzięki wzmocnieniu o wartości 7 x 145 W na kanał i możliwości obsługi głośników o niskiej impedancji, wszystkie Twoje zestawy głośnikowe mogą zachwycić Cię zbalansowanym, wysokiej jakości dźwiękiem.
Kilka nowych funkcji amplitunera AVR-S960H zapewnia graczom przewagę, w tym ostra jak brzytwa jakość obrazu 4K/120Hz i zmienna częstotliwość odświeżania (VRR), aby zniwelować rozrywanie klatek i poprawić ogólną precyzję. Zdobądź przewagę nad konkurencją dzięki trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i Quick Frame Transport (QFT), z których każdy ma na celu zmniejszenie opóźnień i poprawę wyników. Zobacz wroga zanim on zobaczy Ciebie, z oszałamiającą jakością obrazu.
Denon AVR-S960H
Denon AVR-S960H może również skalować istniejące treści HD i 4K do 8K dzięki czemu większe grono osób może doświadczyć potęgi rozdzielczości 8K.
Nowy Denon AVR-S960H nadal obsługuje kanał zwrotny audio eARC (enchanced Audio Return Channel), który zapewnia transfer nieskompresowanego i kodowanego obiektowo dźwięku z telewizora do amplitunera za pomocą jednego kabla HDMI. Telewizory odtwarzają obraz bezpośrednio z aplikacji telewizyjnych w najlepszej dostępnej jakości - 4K lub 8K - podczas gdy amplituner określa najlepszy dostępny format dźwięku surround do dekodowania.
Dzięki eARC i najnowszej łączności HDMI do 8K Ultra HD, nowy amplituner zapewnia bezproblemowe połączenie z nowoczesnymi telewizorami 8K, urządzeniami do streamingu, konsolami do gier i innymi odtwarzaczami multimedialnymi.

Denon Setup Assistant

Dzięki wizualnemu prowadzeniu użytkownika przez każdy etap procesu konfiguracji, wielokrotnie nagradzany program Denon Setup Assistant ułatwia uruchomienie AVR-S960H i oszczędza czas, aby można było cieszyć się doskonałą jakością dźwięku Denon w kilka chwil po rozpakowaniu pudełka. Ponieważ każde kino domowe jest wyjątkowe, Denon korzysta z wysokiej jakości technologii kalibracji pomieszczenia Audyssey, która automatycznie wykonuje precyzyjne pomiary i optymalizuje wydajność amplitunera, zapewniając najlepsze wrażenia dźwięku 3D dostosowane do indywidualnych właściwości akustycznych pokoju. Aplikacja Audyssey MultEQ Editor jest dostępna w sprzedaży dla tych użytkowników, którzy chcą dostosowywać brzmienie w większym stopniu.
Denon AVR-S960H

Platforma multi room HEOS Built-In do słuchania muzyki

Dzięki platformie HEOS Built-in, AVR-S960H może bezprzewodowo streamować muzykę do kompatybilnych komponentów HEOS z różnych bezpłatnych i płatnych serwisów streamingowych, w tym Spotify, Napster, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer, SoundCloud, TIDAL i wielu innych. Użytkownicy mogą także słuchać ulubionej muzyki bezprzewodowo w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz inny utwór dla każdego podłączonego pokoju korzystając z różnych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do większej liczby pomieszczeń i kontroluj wszystko dzięki aplikacji HEOS. Oprócz platformy HEOS obsługiwane są także Apple AirPlay 2 i Bluetooth. Streaming Apple Music jest możliwy przez AirPlay 2.

Intuicyjne sterowanie głosowe

Najnowszy amplituner współpracuje z asystentami głosowymi Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri, zapewniając łatwe sterowanie za pomocą poleceń głosowych. Słuchacze mogą korzystać z Amazon Alexa do zmiany różnych ustawień, w tym do przełączania źródeł wejściowych dla kilku odtwarzaczy multimedialnych, podczas gdy Google Assistant i Apple Siri mogą być używane do regulacji głośności, przechodzenia do następnego utworu i wiele więcej.

Obsługa Roon Tested oraz odtwarzanie muzyki hires

Amplituner AVR-S960H ma certyfikat Roon Tested, dzięki czemu użytkownicy mogą na nowo odkrywać muzykę ze swoich bibliotek dzięki zaawansowanemu interfejsowi muzycznemu Roon na komputerach osobistych i urządzeniach inteligentnych. Amplitunery i wzmacniacze AV Denon kompatybilne z Roon Tested można łatwo skonfigurować przez Roon za pomocą AirPlay 2 lub poprzez połączenie z urządzeniem Roon Core. Oprócz streamingu dźwięku w wysokiej rozdzielczości przez sieć każde urządzenie posiada na panelu przednim port USB, który oferuje wygodne odtwarzanie plików audio w formatach MP3 oraz wysokiej rozdzielczości (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2,8/5,6 MHz).
Denon AVR-S960H

Najważniejsze cechy Denon AVR-S960H

Dźwięk oraz formaty Surround

 • 7x 145 W mocy wzmocnienia i zdolność obsługi głośników o niskiej impedancji dla zapewniania renomowanej jakości dźwięku Denon.
 • Formaty dźwięku 3D: Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X, DTS Virtual:X.
 • Premium DAC: 32bit AKM DAC umożliwia dekodowanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości.
 • Dźwięk Hi-Res: Możliwość dekodowania plików bezstratnych do 24-bit/192-kHz ALAC, FLAC i WAV, a także ścieżek DSD 2.8MHz i 5.6MHz za pośrednictwem portu USB na panelu przednim lub urządzeń sieciowych.

Wideo oraz HDMI

 • (Nowość) 8K: Zobacz wszystkie szczegóły dzięki rozdzielczości 8K i funkcji skalowania obrazu.
 • (Nowość) 4K/120HHzHHdsfdafjdoapfd ajkofpd Hz: Ciesz się niezwykle płynnym obrazem dzięki obsłudze 4K/120 klatek na sekundę.
 • (Nowość) Variable Refresh Rate (VRR): Zmniejsza lub całkowicie eliminuje opóźnienie, zacinanie i rozrywanie klatek, zapewniając płynniejszą i bardziej szczegółową rozgrywkę.
 • (Nowość) HDR10+: Wykorzystaj w pełni swój telewizor i treści kompatybilne z HDR10+ dzięki funkcji HDR10+.
 • (Nowość) Dynamic HDR: Zoptymalizuj wydajność telewizorów HDR za pomocą Dynamic HDR z dynamicznymi metadanymi, scena po scenie lub klatka po klatce.
 • (Nowość) Quick Media Switching (QMS): Więcej oglądania, mniej czekania. Pożegnaj się z pustym ekranem dzięki Quick Media Switching (QMS).
 • (Nowość) Quick Frame Transport (QFT): Zmniejsz opóźnienia, aby zapewnić płynniejszą rozrywkę pozbawioną lagów.
 • eARC: Ulepszony kanał zwrotny audio obsługuje najnowsze bezstratne i wielowymiarowe formaty audio do transmisji dźwięku bezpośrednio z telewizora do amplitunera AV za pomocą pojedynczego kabla HDMI.
 • Auto Low Latency Mode (ALLM): Tryb obsługiwany przez Xbox One, wymaga kompatybilnego telewizora.
 • Niesamowite kolory: 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, 3D, oraz BT.2020 zapewniają wyjątkowe kolory, klarowność i kontrast.
 • HDCP 2.3: Obsługa najnowszego standardu ochrony przed kopiowaniem na wszystkich portach HDMI.

Streaming muzyki oraz Smart Home

 • Roon Tested: Uzyskaj więcej z bibliotek muzyki cyfrowej dzięki informacjom o wykonawcach i utworach, które można przeszukiwać.
 • HEOS Built-in: Streaming muzyki przez Wi-Fi oraz technologia audio multi room z kompatybilnymi komponentami. HEOS obsługuje bezpłatne i płatne muzyczne serwisy streamingowe takie jak Spotify, Napster, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer, SoundCloud, TIDAL i wiele innych.
 • AirPlay 2: Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę Apple do amplitunera AV lub stworzyć grupę z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, aby wypełnić muzyką cały dom.
 • Intuicyjne sterowanie głosowe: Współpracuje z Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri umożliwiając sterowanie muzyką i funkcjami AVR².
 • Bluetooth: Przesyłaj muzykę bezprzewodowo do drugiej strefy lub głośników HEOS za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji HEOS.
 • (Nowość) Bluetooth Transmitter: Słuchaj muzyki przez słuchawki Bluetooth późno w nocy. Dźwięk może być odtwarzany jednocześnie przez głośniki i słuchawki.

Konfiguracja oraz łatwość użytkowania

 • Kalibracja & optymalizacja akustyki pomieszczenia: Pakiet technologii kalibracji EQ firmy Audyssey, zapewniający prostą, dokładną konfigurację i dynamiczną kontrolę głośności, w tym Audyssey MultEQ, Dynamic EQ oraz Dynamic Volume.
 • (Nowość) Dual Audyssey Preset Memory: Pozwala użytkownikom przechowywać dwie konfiguracje Audyssey i przełączać się między nimi, aby uzyskać wrażenia dźwiękowe dopasowane do preferencji.
 • Przyciski Quick Selects: Panel przedni i pilot posiadają cztery przyciski szybkiego wyboru Quick Selects, które przechowują preferowane ustawienia audio dla każdego źródła.
 • Aplikacja sterująca (iOS/Android): Denon AVR remote do podstawowej kontroli i konfiguracji AVR. W sprzedaży dostępna jest aplikacja Audyssey MultEQ Editor umożliwiająca manualne dostosowanie krzywej EQ dla pomieszczenia.

AVR-S960H będzie dostępny w sprzedaży w Polsce od sierpnia 2020 u autoryzowanych dealerów Denon.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution