kino domowe

LOEWE ART SL

news |

Art SL jest najcieńszym z dotychczasowych telewizorów Loewe. To, co sprawia, że jest wyjątkowy to fakt, iż jego smukłość nie odbywa się kosztem

Art SL jest najcieńszym z dotychczasowych telewizorów Loewe. To, co sprawia, że jest wyjątkowy to fakt, iż jego smukłość nie odbywa się kosztem żadnej funkcji – modele: Art 47 SL Full-HD+ 100 i Art 42 SL Full-HD+ 100 oraz Art. 37 SL Full-HD+ 100 oferują wszystkie zalety kina domowego z najwyższej półki. Linia Art skierowana jest do osób ceniących sobie wygodę oraz klasyczną elegancję.

Pomimo grubości 89.9 milimetra ekranu o przekątnej 42 cale, możesz cieszyć się nie tylko obrazem Full-HD w rozdzielczości 1,920 x 1,080 pikseli, ale także technologią 100 Hz i kinową jakością 24 klatek na sekundę. To wszystko tworzy większą płynność ruchu, nawet podczas szybkich ruchów kamery. Na pokładzie znajduje się twardy dysk (DR+), teraz o pojemności 250 GB.

Loewe wprowadza, oprócz już dostępnych modeli w kolorach: chromowosrebrny i czarny w wysokim połysku, obudowę w wyjątkowym kolorze – białym na wysoki połysk.

Do wyboru także kilka różnych mocowań na ścianę oraz podstaw (np. obrotowych).

Cena: od 10.500 PLN