s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Polk Audio Signa S3

news |
niezdefiniowano - Polk Audio Signa S3

Firma Polk Audio wzbogaciła swoją linię soundbarów Signa Series o nowy model Signa S3 kompatybilny z platformą Chromecast.

Czerpiąc z dziesięcioleci doświadczenia w projektowaniu i produkcji głośników o wysokiej wydajności, soundbar Signa S3 może się poszczycić czterema starannie dostrojonymi głośnikami i jest dostarczany wraz z bezprzewodowym subwooferem zapewniającym niewiarygodne szczegółowy i głęboki bas w systemie o wysokości zaledwie 5,5 cm i szerokości 90 cm.

Łatwo łączy się ze wszystkimi najnowszymi telewizorami HD, 4K i 8K oraz dekoduje zawartość Dolby Digital 5.1, zapewniając realistyczny dźwięk kina domowego poprzez połączenie pojedynczym przewodem HDMI ARC. Dodaliśmy także kompatybilność z platformą Chromecast, dla łatwości streamowania świetnie brzmiących treści z różnych źródeł.
Polk Audio Signa S3
Platforma Chromecast daje użytkownikom możliwość odtwarzania treści z Google Play Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Roon, Qobuz i wielu innych serwisów. Signa S3 współpracuje również z asystentem Google Assistant, dzięki czemu można łatwo ustawiać w kolejce i odtwarzać muzykę za pomocą poleceń głosowych korzystając z oddzielnego urządzenia Google Home lub aplikacji Google Home. Soundbar Signa S3 można również zgrupować z innymi głośnikami obsługującymi Chromecast, aby wypełnić muzyką cały dom.
Polk Audio Signa S3
Signa S3 oferuje także opatentowaną przez Polk Audio technologię Voice Adjust, która pozwala słuchaczom szybko i łatwo dostosować poziom wokali podczas oglądania filmów, programów telewizyjnych lub wydarzeń sportowych, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz ani jednego słowa z dialogu. By ułatwić obsługę, soundbar automatycznie współpracuje z pilotami telewizorów Samsung, LG, Panasonic, Toshiba i Sony (a także większością telewizorów obsługujących funkcję CEC) umożliwiając sterowanie głośnością. Dzięki trzem, wstępnie ustawionym trybom DSP: "Film", "Muzyka" i "Tryb nocny", użytkownicy mogą łatwo zoptymalizować moc wyjściową soundbaru i subwoofera, aby uzyskać czyste i szczegółowe brzmienie dopasowane do źródła.
Polk Audio Signa S3
Signa S3 dołącza do Signa Solo i Signa S2, uzupełniając rodzinę soundbarów serii Signa.
  • Soundbar Signa Solo - Signa Solo to uniwersalny soundbar kina domowego z wysoką jakością dźwięku niedostępną w tej klasie cenowej. Zapewnia obszerną, wielowymiarową sceną dźwiękową i szczegółowe obrazowanie stereo dla muzyki i zastosowań kina domowego wykorzystując opatentowaną przez Polk cyfrową technologię dźwięku przestrzennego SDA.
  • Soundbar Signa S2 z bezprzewodowym subwooferem – to starszy brat modelu Signa Solo z większym dźwiękiem, dekodowaniem Dolby Digital, kompatybilnością z HDMI ARC, technologią Voice Adjust i dostrojonym układem przetworników dla lepszej przejrzystości, przestronności i szczegółowości brzmienia.

Polk Audio Signa S3
Zestaw soundbaru i subwoofera Polk Audio Signa S3 zawiera kable HDMI oraz optyczne i będzie dostępny w sprzedaży u autoryzowanych dealerów Polk Audio w całej Europie od 4 czerwca. Signa S3 będzie dostępny w Polsce w cenie 1.499 zł.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution