hi-fi

Triangle Secret EMT7

news |
niezdefiniowano - Triangle Secret EMT7

Na nasz rynek wchodzi nowy głośnik instalacyjny Triangle EMT7 z obrotowym tweeterem oraz regulacją basów i sopranów.

Nowy model EMT7 należy do linii głośników instalacyjnych firmy Triangle, która dedykowana jest zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. Specjalne zastosowanie to wielokanałowe systemy kina domowego. Producent przewiduje w szczególności modele ICT7, EMT7 oraz IWT7 jako surroundy, tzw atmosy oraz boczne surroundy.

Głośniki Secret oferują słynny ze swojej jakości dźwięk Triangle przy minimalnym wpływie na wygląd otoczenia, w którym zostaną zainstalowane. Tajemnica wysokiej jakości dźwięku instalacyjnej linii Triangle tkwi jak zawsze w zastosowaniu osiągnięć firmowego laboratorium akustycznego.
Triangle Secret EMT7
Model EMT7 wyróżnia się zastosowaniem zupełnie nowego systemu mocowania, który nie wymaga wykorzystania śrubokręta. Jego montaż jest banalnie prosty, bo wystarczy przytrzymać jedną ręką obudowę głośnika, a drugą chwycić trzy ramiona i obracać środkową część zgodnie z ruchem wskazówek zegara do momentu, aż zostanie unieruchomiona. Na koniec wystarczy przełączyć odpowiedni przycisk na pozycję 'lock'. Zamontowany głośnik warto przykryć dyskretną, ultracienką maskownicą mocowaną na magnes. Można ją dopasować do każdego wnętrza dzięki możliwości malowania.
Triangle Secret EMT7
EXT7 nadaje się również do zastosowania we wnętrzach domów oraz wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki, np. w saunie czy w łazience. Za 100% szczelność obudowy odpowiadają specjalne mocowania uchwytu oraz kabli z wodoszczelnymi zatrzaskami, co jednocześnie chroni okablowanie oraz gniazda głośnikowe przed korozją.
Triangle Secret EMT7
Pomimo zamkniętej, pozbawionej bas refleksu, w pełni szczelnej obudowy, bas EXT7 schodzi w pomiarach producenta do 60Hz, zaś skuteczność całego układu osiągnęła wynik aż 88 decybeli. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii zawieszenia Triangle oraz membranie wykonanej super lekkiego i sztywnego aluminium (jednocześnie odpornego na korozję).
Cena detaliczna głośnika Triangle Secret EMT7 wynosi 995 zł za sztukę.
Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja