hi-fi

House of Marley Exodus ANC

news |
niezdefiniowano - House of Marley Exodus ANC

Najnowszy model wokółuszny Exodus ANC to pierwsze słuchawki z układem aktywnej redukcji hałasu w ofercie firmy House of Marley.

Od samego początku firma House of Marley udowadnia, że tworzone przez nią produkty są niebanalne i zgodnie z założeniem ich twórców urzeczywistniają filozofię Boba Marleya. To dlatego oferowane urządzenia łączą atrakcyjny, emocjonujący dźwięk z wygodną w użytkowaniu konstrukcją i szerokim wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu. Wszystkie te cechy można znaleźć w najnowszych słuchawkach Exodus ANC, które jako pierwsze w historii firmy dodatkowo oferują zalety układu aktywnej redukcji hałasu (ANC) i które wykorzystują obudowy wykonane z certyfikowanego drewna FSC.Aby uzyskać niesamowicie emocjonujący dźwięk, projektanci sięgnęli po zaawansowane 50-milimetrowe przetworniki. Dzięki nim Exodus ANC zapewniają mocny bas, jedwabiste średnie tony i czyste brzmienie zakresu wysokotonowego – całość idealnie zbalansowana i zachowująca sygnaturę dźwiękową Marleya. Dzięki wydajnemu układowi aktywnej redukcji hałasu, który odcina użytkownika od dźwięków otoczenia, pięknym brzmieniem można cieszyć się w praktycznie dowolnym miejscu, w biurze, w środkach komunikacji miejskiej lub w pobliżu ruchliwej ulicy.

House of Marley Exodus ANC

Jakość dźwięku i skuteczność działania układu ANC to tylko część zalet tych wokółusznych słuchawek. Kolejną jest wygoda użytkowania, którą słuchawki zawdzięczają m.in. łączności Bluetooth 5.0. Pozwala ona łączyć się ze źródłem dźwięku bez potrzeby stosowania kabla, uciążliwego podczas przemieszczania się, np. środkami komunikacji miejskiej. Komfort korzystania ze słuchawek to również zasługa zastosowania pianki z efektem pamięci, która wypełnia kołnierze muszli.

House of Marley Exodus ANC

Jednym z kluczowych elementów, który decyduje o użyteczności słuchawek bezprzewodowych, jest akumulator. To on decyduje o tym, jak długo można cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez dostępu do źródła energii. Pod tym względem Exodus ANC należą do czołówki – 28 godzin pracy z włączonym trybem ANC i aż 80 bez korzystania z jego zalet, to imponujący wynik. Co więcej, wystarczy 15-minutowe ładowanie, aby móc słuchać muzyki przez kolejne trzy godziny.

House of Marley Exodus ANC

Funkcjonalność najnowszych słuchawek Marleya zwiększają przyciski zdalnego sterowania oraz mikrofon wbudowane w muszle słuchawek. Dzięki nim użytkownik może kontrolować głośność i odtwarzanie muzyki, a także prowadzić rozmowy telefoniczne bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni, torby lub plecaka. W codziennym użytkowaniu praktycznym udogodnieniem jest składana konstrukcja słuchawek, ułatwiająca ich przewożenie i przechowywanie.

Słuchawki House of Marley Exodus ANC już są dostępne w sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna modelu wynosi 1099 zł.

Źródło: informacja prasowa Audio Klan