hi-fi

Devialet Phantom Reactor w atrakcyjnej czerni

news |
niezdefiniowano - Devialet Phantom Reactor w atrakcyjnej czerni

Inżynierowie z firmy Devialet swoim modelem Phantom Reactor zrewolucjonizowali świat głośników bezprzewodowych. Teraz przyszedł czas na nową wersję kolorystyczną – matową czarną.

Dzięki swojej niezwykłej wydajności, modele Phantom Reactor 600 i Phantom Reactor 900, jak żaden inny głośnik bezprzewodowy, zapewniają potężne brzmienie hi-fi z niezwykle kompaktowych obudów. Dzięki temu użytkownicy mogą z łatwością zatopić się w emocjonującym, ultra-gęstym dźwięku i poczuć jego fizyczny efekt. Teraz kolejnym atutem przemawiającym na korzyść najmniejszych konstrukcji Devialeta jest możliwość wyboru jednej z dwóch wersji kolorystycznych – do już znanej białej dołączają modele z obudowami wykończonymi w kolorze matowej czerni.Zarówno Phantom Reactor 900, jak i Phantom Reactor 600, imponują swoimi możliwościami. Precyzyjnie zaprojektowane od strony technicznej i wzorniczej, mimo obudów o objętości zaledwie trzech litrów pozwalają uzyskać moc maksymalną odpowiednio 900 i 600 W oraz ciśnienie dźwięku na poziomie 98 dB SPL i 95 dB SPL. Pasmo przenoszenia rozciąga się od infradźwięków o wartości 18 Hz do aż 21 kHz (przy -6 dB), co eliminuje konieczność wspomagania się subwooferem, aby uzyskać pełnozakresowy dźwięk hi-fi.

Devialet Phantom Reactor w atrakcyjnej czerni

U podstaw pięknego brzmienia leży kompaktowa, sferyczna konstrukcja z perfekcyjną akustyczną formą, która łączy dwa głośniki niskotonowe pracujące w układzie push-push z jednym przetwornikiem pełnozakresowym. Głośniki wspomagane są przez rewolucyjne rozwiązania technicznie takie jak: ADH (Analog Digital Hybrid) – łączący wyrafinowanie wzmocnienia analogowego Class A z mocą i kompaktowością techniki cyfrowej Class D, SAM (Speaker Active Matching) – zapewniający perfekcyjną kontrolę głośników i wysoką wierność akustyczną, HBI (Heart Bass Implosion) – odpowiadający za fenomenalną głębię i fizyczne oddziaływanie niskich tonów, ACE (Active Cospherical Engine) – pozwalający odtwarzać dźwięk i emitować jego energię liniowo we wszystkich kierunkach.

Devialet Phantom Reactor w atrakcyjnej czerni

Od strony użytkowej model Phantom Reactor jest urządzeniem typu plug-and-play. Głośnik działa bezprzewodowo wykorzystując Bluetooth, Spotify Connect, AirPlay, UPnP, lub też łącząc się za pomocą przewodowego połączenia analogowego lub optycznego. Wygodę obsługi zwiększa możliwość sterowania za pomocą aplikacji Devialet dostępnej w Google Play i App Store.

Devialet Phantom Reactor w atrakcyjnej czerni

Poglądowe ceny detaliczne czarnych wersji kolorystycznych są identyczne jak w przypadku białych modeli i wynoszą: Phantom Reactor 900 – 6.299 złotych, Phantom Reactor 600 – 4.999 złotych.

Źródło: informacja prasowa Audio Klan