s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Definitive Technology Studio Slim

news |
niezdefiniowano - Definitive Technology Studio Slim

Nowy soundbar Definitive Technology Studio Slim oferuje precyzyjne brzmienie i zaawansowane technologie kina domowego w eleganckiej, minimalistycznej formie.

Definitive Technology zaprezentował dziś nowy soundbar, Studio Slim z obsługą Chromecast. Zaprojektowany z myślą o entuzjastach kina domowego, soundbar oferuje ultraprecyzyjny, ekspansywny dźwięk potęgowany przez dołączony subwoofer, zapewniający mocny i dokładny bas, który ożywi zarówno filmowe sceny akcji i muzyczne ścieżki dźwiękowe. 3.1 kanałowy Studio Slim dostarcza wyjątkowo precyzyjny dźwięk płynący z niskoprofilowej konstrukcji ułatwiającej jego umiejscowienie. Produkt wykorzystuje technologie wirtualnego dźwięku przestrzennego zapewniające doskonały realizm oraz obsługuje standardy 4K i HDR umożliwiające uzyskanie obrazu w krystalicznie czystej jakości. Dzięki bezprzewodowej łączności i pięknemu wzornictwu, które płynnie wtapia się w wystrój każdego wnętrza, Studio Slim to soundbar dla wymagających użytkowników.

W słonecznej Kalifornii, sercu branży rozrywkowej, firma Definitive Technology zaprojektowała soundbar Studio Slim, aby zaspokoić potrzeby dźwiękowe, technologiczne i estetyczne zarówno audiofilów, jak i entuzjastów telewizji, filmu, muzyki i sportu. Dodanie funkcjonalności HDMI ARC, Chromecast i obsługi 4K, w połączeniu z niezwykle dokładnym, wypełniającym pokój dźwiękiem charakterystycznym dla marki Definitive Technology sprawia, że ten soundbar jest idealnym wyborem dla każdego, kto poważnie podchodzi do jakości domowego systemu rozrywki.
Soundbar Definitive Technology Studio Slim
Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej jakości soundbary kina domowego wykorzystano aż siedem przetworników w modelu Studio Slim, z których każdy napędzany jest przez dedykowany wzmacniacz. Jednocalowe przetworniki wysokotonowe z aluminiową kopułką, autorskiej konstrukcji Definitive Technology emitują ostre i czyste wysokie częstotliwości, a cztery trzy calowe przetworniki płynnie obsługują krytyczną średnicę. Towarzyszący ośmiocalowy subwoofer wypełnia spektrum dźwięku mocnym, precyzyjnym basem, dostarczając brzmienie wypełniające pomieszczenie. Ponadto, użytkownicy mogą dostosować poziom kanału centralnego, podnosząc wyrazistość dialogów, nawet w przypadku najbardziej złożonych dźwiękowo programów telewizyjnych i filmów.
Soundbar Definitive Technology Studio Slim
Soundbar Definitive Technology Studio Slim obsługuje technologię Chromecast, co zapewnia większą łatwość użytkowania bez utraty jakości treści. Dzięki funkcjonalności Chromecast użytkownicy mogą kontrolować muzykę, filmy, wiadomości lub podcasty z ulubionych aplikacji, wyszukiwać odpowiedzi na nurtujące ich pytania za pomocą wyszukiwarki Google, planować spotkania, ustawiać timer, nawiązywać połączenia telefoniczne i kontrolować kompatybilne inteligentne urządzenia domowe. Podłącz soundbar do innych głośników obsługujących Chromecast w aplikacji Google Home, aby stworzyć system audio w całym domu - i używaj poleceń głosowych do sterowania muzyką za pomocą głośnika Google Home, urządzenia mobilnego oraz sieci domowej.
Soundbar Definitive Technology Studio Slim
Dzięki obsłudze HDMI ARC soundbar Studio Slim może być podłączany do telewizorów za pomocą pojedynczego kabla HDMI, co zmniejsza bałagan i skraca czas instalacji. HDMI ARC sprawia, że korzystanie z soundbaru jest dziecinnie proste, ponieważ użytkownicy mogą wykorzystać pilota telewizora do sterowania podstawowymi funkcjami urządzenia, takimi jak zwiększanie i zmniejszanie głośności.

Najważniejsze cechy Definitive Technology Studio Slim:

  • 3.1 kanałowy system soundbaru kina domowego – Studio Slim posiada dedykowane kanały: lewy, środkowy i prawy. Są one obsługiwane przez siedem pojedynczych przetworników i siedem potężnych wzmacniaczy DSP, zapewniając wypełniający pokój trzykanałowy dźwięk z precyzyjnym obrazowaniem, szeroką sceną dźwiękową i reprodukcją dźwięku przestrzennego w doskonałej jakości. Regulowany kanał środkowy pozwala użytkownikom na indywidualne dostosowanie brzmienia do wszystkich potrzeb słuchania.
  • Smukły, elegancki design – Studio Slim wyposażono w panel górny z ciemnego, szczotkowanego aluminium, aby uzyskać elegancki, minimalistyczny wygląd. Dzięki wyjątkowo niskiemu profilowi oraz wysokiej na jeden i trzy czwarte cala akustycznie obojętnej obudowie, Studio Slim idealnie komponuje się z wystrojem każdego wnętrza i nie blokuje dolnej krawędzi telewizora.
  • HDMI ARC – Pozwala użytkownikom usłyszeć i poczuć precyzyjny dźwięk - oraz cieszyć się płynną kontrolą - wszystko za pomocą pojedynczego kabla HDMI. HDMI ARC wysyła dźwięk z wbudowanych aplikacji Smart TV i źródeł podłączonych do telewizora bezpośrednio do soundbaru Studio Slim.
  • Doskonały dźwięk – Studio Slim wykorzystuje trzy jednocalowe głośniki wysokotonowe z aluminiową kopułką i cztery trzy calowe owalne przetworniki. Towarzyszący ośmiocalowy subwoofer zapewnia uderzający bas.

Soundbar Definitive Technology Studio Slim
Dzięki trzem ustawieniom korektora dla optymalizacji dźwięku w trybie Film, Muzyka oraz Noc, efekty dźwiękowe generowane przez soundbar Studio Slim i subwoofer można dostosować niezależnie od rodzaju odtwarzanych treści. Tryb filmowy poszerza scenę dźwiękową oraz potęguje dialogi i efekty dla zapewnienia wielowymiarowego kina domowego, podczas gdy tryb muzyczny skupia obrazowanie i upraszcza przetwarzanie, co umożliwia dokładne, naturalne odtwarzanie dźwięku. Tryb nocny dostosowuje ogólną moc wyjściową i charakterystykę basów, aby uzyskać bardziej stonowane brzmienie podczas nocy. Użytkownicy mogą oglądać swoje ulubione filmy i programy ciesząc się krystalicznie czystym dialogiem, wciągającym dźwiękiem i mocnym, dokładnym basem, zapewniającym zniewalające wrażenia za każdym razem.
Soundbar Studio Slim od Definitive Technology będzie dostępny w sprzedaży od listopada u wybranych autoryzowanych dealerów.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution