s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

MEE Audio Connect BTR

news |
niezdefiniowano - MEE Audio Connect BTR

Na naszym rynku pojawił się bezprzewodowy odbiornik Bluetooth MEE Audio Connect BTR, który wyposażony jest w procesor DSP CinemaEAR.

Connect BTR to bezprzewodowy odbiornik audio, który umożliwia parowanie z telefonami, laptopami, komputerami, tabletami i innymi nadajnikami Bluetooth, by bezprzewodowo przekazać dźwięk za pośrednictwem złącza 3,5mm jack AUX lub RCA do urządzeń bez wbudowanego modułu łączności bezprzewodowej, np. słuchawek, zestawu stereo czy kina domowego, soundbara, samochodowego zestawu audio i innych.

Wystarczy podłączyć odbiornik BTR za pomocą dołączonego do zestawu kabla AUX lub 2xRCA do urządzenia docelowego (np. wejścia AUX w aucie lub w wieży hi-fi, czy amplitunerze kina domowego) i bezprzewodowo połączyć się ze źródłem, na przykład telefonem z aplikacją Spotify.
Odbiornik Connect BTR wyposażony jest w autorską technologię MEE Audio CinemaEAR, znaną już ze słuchawek nausznych Matrix Cinema. CinemaEAR to zaawansowana technologia, dzięki której użytkownik może wybierać pomiędzy czterema różnymi profilami DSP dźwięku za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu będzie można łatwo dostosować brzmienie.

Tryby procesora DSP

  • Clear Voice: zwiększa czystość dialogów w filmach i programach telewizyjnych, nawet przy niskim poziomie głośności, dzięki czemu są bardziej zrozumiałe
  • Clear Voice Plus: oprócz zwiększenia czystości dialogów, zapewnia również ich wzmocnienie
  • Dynamic Music: zwiększa siłę basu, sprawiając, że muzyka brzmi bardziej dynamicznie
  • Bass Boost: zwiększa odpowiedź basową i głębię, dzięki czemu dźwięk w filmach jest jeszcze bardziej wciągający

Odbiornik BTR posiada wbudowany mikrofon, który umożliwia bezproblemowe przeprowadzenie rozmowy telefonicznej oraz przyciski ułatwiające kontrolę odtwarzanej muzyki. Dzięki zastosowaniu technologii multipoint, BTR może jednocześnie odtwarzać muzykę i przyjmować połączenia telefoniczne z dwóch urządzeń jednocześnie.
MEE Audio Connect BTR
Zastosowanie nowoczesnego modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 gwarantuje nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale też dłuższy czas pracy na baterii: nawet do 15 godzin! Urządzenie może też pracować przy podłączeniu do zasilania sieciowego, za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu.
Niewielkie rozmiary BTR sprawiają, że urządzenie jest niezwykle praktyczne, bo zmieści się nawet na najmniejszej dostępnej przestrzeni. To czyni go świetnym wyborem do samochodu, domowego zestawu stereo lub kina domowego, a nawet do słuchawek, dzięki zintegrowanemu klipsowi pozwalającemu przymocować BTR do ubrania.
Do zestawu dołączony jest kabel audio 3,5mm o długości 46cm oraz kabel RCA o długości 46cm, a także kabel micro-USB do ładowania.
Cena bezprzewodowego odbiornika Bluetooth MEE Audio Connect BTR wynosi 185 złotych.
Źródło: informacja prasowa Rafo Dystrybucja