s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Audeze Mobius Team Carbon

news |
niezdefiniowano - Audeze Mobius Team Carbon

Audeze, światowy lider wśród producentów planarnych słuchawek magnetycznych, wprowadza na polski rynek nową wersję kolorystyczną dla swojego utytułowanego modelu Mobius.

Team Carbon dołącza do Team Copper i Team Blue, oryginalnego duetu Mobius, który zebrał ponad milion dolarów w systemie crowdfundingu i który sprawił, że Mobius stały się jednymi z najbardziej cenionych słuchawek gamingowych z 2018 r.

Łącząc wiodące, najlepsze w swojej klasie rozwiązania techniczne, Audeze Mobius zapewniają realistyczne, emocjonujące doświadczenie, które przesuwa granice wyobraźni i maksymalizuje wrażenia dźwiękowe z gier, filmów i muzyki. Z materiałami pierwotnie opracowanymi pod kątem zastosowań kosmicznych, planarna technologia magnetyczna Audeze dostarcza czysty, precyzyjny, wysokiej jakości audiofilski dźwięk. Technologia śledzenia ruchów głowy WAVES Nx tworzy hiperrealistyczne wrażenia audio 3D, pozwalając użytkownikowi poczuć się, jakby niemal dosłownie był częścią gry, filmu lub koncertu na żywo.
Audeze Mobius Team Carbon
Mobius Team Carbon, podobnie jak Team Copper i Team Blue, wykorzystują personalizowaną funkcję Head Gesture Keybinds. Dzięki niej użytkownicy mogą mapować różne skróty klawiaturowe i makra do odpowiadających im ruchów śledzenia głowy. Na przykład, przechylenie głowy w lewo podczas noszenia słuchawek Mobius można w konkretnej grze zapamiętać jako wychylenie się w lewo zza przeszkody. Funkcjonalność ta jest w pełni konfigurowalna i może być wykorzystana do aktywowania różnorodnych działań w różnych grach. Dla tych, którzy po prostu chcą odpalić grę i zacząć zabawę, kilka ustawień pod kątem wykorzystania w grach zostało udostępnionych wraz z aktualizacją do Audeze HQ.
Audeze Mobius Team Carbon
Head Gesture Keybinds zapewnia dużo większą swobodę podczas prowadzenia rozgrywek komputerowych z użyciem słuchawek Mobius. Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi dopasować swoje wrażenia z gry poprzez szereg opcji sterowania bez użycia rąk, wykraczając poza sterowanie tradycyjną myszką i klawiaturą. Funkcje te zapewnią także nowe możliwości sterowania dla graczy niepełnosprawnych ruchowo.
"Audeze zawsze było definiowane przez nasze poświęcenie innowacjom i naszą pasję do tworzenia najlepszych w swojej klasie wrażeń odsłuchowych", stwierdza Sankar Thiagasamudram, prezes Audeze. "Mobius został opracowany jako fundamentalna platforma z nieograniczonym potencjałem do zwiększenia emocji podczas rozgrywek komputerowych. Za pomocą modelu Mobius Audeze wciąż rozszerza oczekiwania w odniesieniu do tego, co mogą osiągnąć słuchawki, oferując dodatkowe sposoby na zwiększenie wrażenia zanurzenia, efektywności i rozrywki, przy jednoczesnym zachowaniu światowej klasy dźwięku".
Audeze Mobius Team Carbon
Mobius zostały zaprojektowane mając na uwadze jakość życia graczy. Słuchawki wyposażone są w elastyczny, odłączany mikrofon na wysięgniku i z wbudowanym układem tłumienia hałasu, funkcją wyciszania i niezależną regulacją głośności mikrofonu, aby zapewnić krystalicznie czysty dźwięk głosu. Z poduszkami nausznymi wypełnionymi pianką z efektem pamięci i regulowanym, wytrzymałym pałąkiem nagłownym wypełnionym pianką z efektem pamięci słuchawki Mobius zapewniają niesamowity komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek komputerowych.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan