s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Kruger&Matz Odyssey

news |
Soundbar - Kruger&Matz Odyssey

W ofercie Kruger&Matz właśnie pojawił się zaawansowany model Odyssey, który swoje brzmienie zawdzięcza technologii dźwięku Dolby Atmos.

W nowoczesnych płaskich telewizorach nie ma miejsca na efektywne głośniki, zatem emitowany dźwięk dla wielu osób nie będzie wystarczający. Szybko decydują się one na zakup dodatkowego sprzętu audio, który zaoferuje znacznie przyjemniejsze brzmienie. Oferta urządzeń jest dość szeroka, ale jeśli w domu brakuje miejsca na duże kolumny głośnikowe, warto rozważyć zakup soundbara. W ofercie Kruger&Matz właśnie pojawił się zaawansowany model Odyssey, który swoje idealne brzmienie zawdzięcza technologii dźwięku Dolby Atmos.

Wybór soundbara zamiast kolumn nie musi oznaczać rezygnacji z dynamicznych efektów surround. W Kruger&Matz Odyssey zastosowano technologię Dolby Atmos, która wykorzystując akustykę pomieszczenia, sprawia, że widz znajduje się w centrum wydarzeń. Urządzenie wyposażone zostało w 10 przetworników (centralnych pełnozakresowych 2x2" i bocznych 2x2", górnych średniotonowych 2x2" i wysokotonowych 2x20 mm, a także bocznych średniotonowych 2x2"), których odpowiednie ułożenie kieruje dźwięk na ściany, który po odbiciu wraca do uszu widza z różnych stron i wysokości, dając poczucie prawdziwej głębi brzmienia.
Soundbar Kruger&Matz Odyssey
W celu uzyskania pełnego zakresu odtwarzanego pasma, zestaw dopełnia aktywny 8-calowy subwoofer, który zapewnia doskonałą dynamikę i idealną jakość dźwięków o niskiej częstotliwości. Co ważne, jego bezprzewodowa technologia pozwala na szybkie sparowanie z sounbarem, gwarantując estetykę i swobodę ustawienia urządzenia w domu.
Dzięki optymalnej liczbie portów (optyczne, coaxial, HDMI, USB i AUX) w jakie został wyposażony Kruger&Matz Odyssey, użytkownik otrzymuje dużą różnorodność nie tylko w sposobie podłączenia urządzenia do telewizora, ale także możliwości odtwarzania dźwięku z nośników zewnętrznych. Dużą zaletą soundbara, dającą użytkownikowi poczucie swobody jest funkcja Bluetooth, która pozwala odtwarzać ulubioną muzykę z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety, bez potrzeby używania dodatkowych kabli. Zdalną kontrolę nad funkcjami, w tym wybór źródła dźwięku, ustawienie equalizera czy regulację niskich tonów, umożliwia dołączony do zestawu pilot.
Soundbar Kruger&Matz Odyssey
Soundbar Odyssey Kruger&Matz nie tylko zapewnia dobre parametry odsłuchowe. Jego elegancki design sprawia, że ustawiony pod telewizorem efektownie się prezentuje nadając wnętrzu nowego wyrazu. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej podnieść estetykę i zaoszczędzić miejsce, urządzenie można zamontować na ścianie. Wszystkie niezbędne do tego akcesoria są zawarte w zestawie.
Soundbar Kruger&Matz Odyssey dostępny jest w cenie 1.999 zł.
Źródło: informacja prasowa Kruger&Matz