hi-fi

PSB Speakers CS IW SUB i CS 500W

news |
Subwoofer instalacyjny - PSB Speakers CS IW SUB i CS 500W

PSB Speakers przedstawia referencyjnej jakości subwoofer CS IW SUB oraz potężny wzmacniacz CS 500W z funkcjami stworzonymi dla instalatorów.

PSB Speakers, znany od wielu lat producent zaawansowanych, atrakcyjnych cenowo konstrukcji głośnikowych, prezentuje całkowicie nowy, ścienny subwoofer. Model ten podnosi poprzeczkę w odniesieniu do możliwości niskotonowych głośników instalacyjnych.Urządzenie wyposażone jest w dwa 200-milimetrowe przetworniki oraz obudowę o niewielkiej głębokości i dostrojone jest tak, aby wraz z pozostałą gamą głośników ściennych PSB tworzyło spójne pole dźwięku, Efekt? Audiofilska jakość dźwięku w różnorodnych rozwiązaniach instalacyjnych audio. CS 500W to cyfrowy wzmacniacz, dołączany do subwoofera, który dostarcza moc 500 W przy impedancji 4 Ω, zajmując przy tym przestrzeń 1U. Rynkowa premiera zestawu składającego się z subwoofera i wzmacniacza planowana jest latem br.

referencyjnej jakości subwoofer PSB Speakers CS IW SUB oraz potężny wzmacniacz CS 500W

"Nowy subwoofer PSB CS IW SUB i wzmacniacz CS 500W są bezpośrednią odpowiedzią na informacje zwrotne, jakie uzyskaliśmy od klientów", wyjaśnia Joe de Jesus, menadżer produktu ds. instalacji niestandardowych w firmie Lenbrook International, właściciela i producenta PSB Speakers. "Naszym celem było dostarczenie wysokiej jakości rozwiązania LF, które jest zgodne z filozofią dostrajania dwięku PSB, ale zaprojektowanym z myślą o profesjonalnych instalatorach. Projektanci w pełni zachowali funkcjonalność Custom Installation i jakość brzmienia".

PSB CS IW SUB i wzmacniacz CS 500W będą zaprezentowane podczas wystawy Integrated Systems Europe, która odbędzie się w Amsterdamie w dniach 5-9 lutego 2019.

Źródło: informacja prasowa Audio Klan