s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

MEE Audio X6 G2

news |
Słuchawki bezprzewodowe - MEE Audio X6 G2

W sprzedaży pojawiła się druga wersja bezprzewodowych słuchawek dokanałowych Bluetooth X6 G2, którą uzupełniono o pojemniejszą baterię i nowszą wersję Bluetooth 5.0.

Lekkie i ergonomiczne - tak można opisać słuchawki MEE Audio X6 2. generacji. MEE Audio X6 G2 zapewnia sportowcom i osobom aktywnym wszystko to, czego potrzebują: odpowiednią asekurację słuchawki w uchu, lekką konstrukcję i niesamowitą wygodę użytkowania. To wszystko dzięki przemyślanym detalom, jak wyjątkowy system mocowania pałąka z pamięcią kształtu za uchem, wykorzystaniu lekkich materiałów i zastosowaniu gumki, którą można odpowiednio spiąć kabel na karku.

Słuchawki X6 G2 połączone są najgrubszym kablem wśród wszystkich modeli MEE Audio. Dzięki temu są wyjątkowo odporne na zniszczenie spowodowanie szarpaniem, złamaniem czy ciągnięciem. Dodatkowo, na jego długości umieszczony został wygodny pilot sterowania z mikrofonem i dużymi przyciskami, pozwalającymi na kontrolowanie odtwarzanej muzyki i odbieranie połączeń telefonicznych bez wyjmowania telefonu z kieszeni.
Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio X6 G2
Słuchawki są zgodne z normą wodoodporności IPX5, dzięki czemu są odporne na wszelki warunki atmosferyczne. Niestraszny jest im deszcz, wilgoć czy pot po wymagającym treningu.
X6 G2 wykorzystują 10 mm przetworniki, które zapewniają zrównoważone, czyste brzmienie bez podbitego basu, za to z dobrą dynamiką i stereofonią. Wyrównane brzmienie pozwala skupiać się na treningu, sprawdzi się też dla osób pracujących w biurze. Dzięki wygodnej konstrukcji i dobrej izolacji od otoczenia (po wybraniu odpowiednich gumek dokanałowych), X6 G2 pozwolą w skupieniu wykonywać wszelkie obowiązki.
Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio X6 G2
W zestawie ze słuchawkami znajdują się także 4 pary wymiennych gumek dokanałowych o różnych kształtach i rozmiarach. Z takim wyposażeniem każdy dopasuje odpowiedni model dla siebie, dostosowany do budowy ucha, preferowanej ilości basu czy intensywności wygłuszenia od otoczenia.
Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio X6 G2 wyceniono na 219 zł.