hi-fi

Top Hi-Fi & Video Design w Białymstoku

news |
Top Hi-Fi & Video Design w Białymstoku

W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design.

To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19, jest pierwszym tego typu miejscem na muzycznej mapie stolicy Podlasia, w którym klienci mogą zobaczyć i odsłuchać urządzenia oferowane przez cenionych światowych producentów, także ze świata high-endu.Białostocki salon Top Hi-Fi & Video Design wyróżnia się wieloma udogodnieniami, przygotowanymi z myślą o szerokiej grupie miłośników muzyki – od tych poszukujących atrakcyjnych cenowo konstrukcji, aż do najbardziej wymagających zainteresowanych bezkompromisowymi modelami. Na powierzchni ponad 160 mkw. wygospodarowano miejsce na przestronną salę sprzedażową oraz ok. 30 mkw. na profesjonalną salę odsłuchową.

Salon Top Hi-Fi & Video Design w Białymstoku

Znajdująca się w salonie Top Hi-Fi & Video Design sala odsłuchowa jest pierwszym tego typu miejscem w Białymstoku z profesjonalną instalacją kina domowego. Cztery sufitowe głośniki instalacyjne Bowers & Wilkins pozwalają stworzyć wyrafinowany system nagłośnieniowy obsługujący format Dolby Atmos. W sali odsłuchowej znajduje się także najwyższej klasy telewizor OLED Philipsa.

Możliwości brzmieniowe urządzeń audio można również poznać w sali sprzedażowej. Specjalnie przygotowana instalacja pozwala w łatwy sposób porównać dźwięk nawet kilku par kolumn – wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, aby natychmiast przełączyć aktywny zestaw. W salonie przygotowana została także sekcja poświęcona słuchawkom i specjalna część, w której prezentowane są gramofony. W Top Hi-Fi & Video Design na klientów czekają też systemy mini, głośniki Bluetooth oraz urządzenia pozwalające stworzyć wymarzony system stereo lub kina domowego.

Salon Top Hi-Fi & Video Design w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design w Białymstoku znajduje się przy ul. Jurowieckiej 19, w pobliżu ścisłego centrum miasta, i jest czynny od poniedziałku do soboty:
poniedziałek – 13:00-20:00
wtorek-piątek – 11:00-19:00
sobota – 9:00-15:00.

Źródło: informacja prasowa Audio Klan