kino domowe

LCD LG LH5000 200Hz

news |

Firma LG Electronics przedstawiła nowy model telewizora LH5000. Reklamowany jest jako najszybszy na świecie telewizor

Firma LG Electronics przedstawiła nowy model telewizora LH5000. Reklamowany jest jako najszybszy na świecie telewizor LCD - Full HD z technologią TruMotion 200Hz i czasem odświeżania zaledwie 2ms (gtg), to robi wrażenie. Ponadto subtelny, minimalistyczny, ascetyczny design nowego modelu w różny LH5000 sukces rynkowy.
Walory LH5000 powinni docenić przede wszystkim kibice sportowi, dla których szybki czas reakcji i odświeżania ekranu to kwestia najwyższej wagi.
Telewizor LG LH5000 to nie tylko nieodłączny gadżet fanów sportu i dynamicznego kina akcji. Docenią go także amatorzy domowej rozrywki, stawiający ponad wszystko komfort użytkowania i funkcjonalność. LG LH5000 obsługuje format HD DivX, co znacznie ułatwia oglądanie plików wideo i zdjęć w wysokiej rozdzielczości z zewnętrznych dysków. Do tego LH5000 odtwarza też pliki *.mkv.
Funkcja Kreator Obrazu sprawia, że każdy gracz czy kinoman może dostosować parametry wyświetlania obrazu do indywidualnych preferencji. Prekonfigurowane tryby AV automatycznie poprawiają jakość nagrań, relacji sportowych i gier wideo. Z kolei funkcja 24p Real Cinema wyświetla filmy w pierwotnej wersji z 24 klatkami na sekundę.
Do zaawansowanych technologii i dbałości o styl dodać trzeba jeszcze oszczędność energii. LG od lat przykłada wagę do ekologii i poszanowania środowiska naturalnego jako podstaw funkcjonowania firmy. Opracowanie technologii Smart Energy Saving Plus sprawiło, że oszczędności mogą sięgać 70%! Dzięki opcji Backlight oraz Inteligent Sensor telewizor sam kontroluje jasność ekranu i dostosowuje ją automatycznie do natężenia światła
w pomieszczeniu. Z kolei funkcja Screen Off to gratka dla melomanów, z myślą o których LG wyposażyło LH5000 w tzw. Invisible Speaker – głośniki o dużej mocy starannie ukryte w obudowie telewizora.

INFO http://www.lge.com.pl