hi-fi

Focal Kanta N°1, No°3 i Center

news |
Kolumny głośnikowe - Focal Kanta N°1, No°3 i Center

Francuska firma Focal wzbogaca swoją ofertę głośników o trzy nowe modele: Kanta N°1, N°3 i Center.

Zaprezentowana w październiku 2017 roku kolumna głośnikowa Kanta N°2 okazała się prawdziwym sukcesem zbierając doskonałe recenzje w prasie specjalistycznej, jak i uznanie wśród klientów. Można zaryzykować stwierdzenie, że ten głośnik klasy premium stał się absolutnym wzorcem w swoim przedziale cenowym.Teraz Kanta staje się pełnoprawną linią głośników, wraz z wprowadzeniem przez francuską firmę Focal trzech nowych modeli: Kanta N°1, Kanta Center i Kanta N°3.

Focal Kanta

Zapoczątkowane przy linii Sopra podejście konstrukcyjne, dążące do zaoferowania kompletnego rozwiązania, wybitnie spójnego w zakresie ustawień dźwięku, stanowi w dalszym ciągu przełom – tym razem dla linii Kanta, w której mamy obecnie trzy modele:
  • Kanta N°1 jest rozwiązaniem Premium dla wszystkich pomieszczeń mniejszych niż 25 m².
  • Kanta N°2 wykorzysta cały swój potencjał w salonach o powierzchni od 25 do 4 m².
  • Kanta N°3 to najwyższej rangi produkt w tej gamie, który będzie idealnym wyborem do pomieszczeń od 40 do 80 m².

Focal Kanta

Focal Kanta

Ponadto, niezależnie od zamierzonej konfiguracji przednich i tylnych głośników Kanta, idealnym dodatkiem będzie Kanta Center. Głośnik ten cechuje zdolność reprodukcji rejestrów głosowych z wyjątkową neutralnością, zarówno przy niskich, jak i bardzo wysokich poziomach głośności, dzięki czemu jest on świetnym narzędziem w arsenale każdego systemu kina domowego premium.

Focal Kanta

Focal Kanta

Śmiały i unikalny design rodziny Kanta sprawia, że głośniki te wyróżniają się na tle konkurencji i cieszą się uznaniem klientów. Wszystkie trzy nowe produkty są dostępne w 8 wersjach kolorystycznych, znanych już z Kanta N°2.

Focal Kanta

Doskonałe uzupełnienie systemów kina domowego opartych na głośnikach Kanta może stanowić Subwoofer Sub 1000 F. Jego rozszerzony zakres odtwarzania sub-basów, wysoki SPL oraz jednolity balans tonalny nawet przy dużej głośności dostarczają użytkownikowi relistycznych wrażeń dźwiękowych.

Źródło: informacja prasowa FNCE