s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Sennheiser GSP 550

news |
Suchawki - Sennheiser GSP 550

Nowy zestaw słuchawkowy Sennheiser GSP 550 dla graczy 
z realistycznym dźwiękiem przestrzennym 7.1 Dolby Surround.

Firma Sennheiser prezentuje GSP 550 nowy zestaw słuchawkowy dla graczy, dedykowany komputerom klasy PC. Zaawansowane akustycznie słuchawki z realistycznym dźwiękiem przestrzennym 7.1 Dolby Surround zapewniają wysokiej jakości doznania odsłuchowe, lepszą wydajność mikrofonu oraz zwiększony komfort i trwałość.

Połączenie w GSP 550 wysokiej jakości dźwięku, z której słynie Sennheiser, z dźwiękiem przestrzennym 7.1 Dolby gwarantuje niesamowite wrażenia. Dzięki opatentowanej, otwartej konstrukcji przetworników słuchawki zapewniają naturalne, czyste brzmienie o basowym charakterze, a technologia 7.1 Dolby Surround tworzy rozszerzoną scenę dźwiękową. Specjalne rozmieszczenie przetworników w nausznikach zapewnia przekazywanie dźwięku bezpośrednio do uszu.
Zestaw słuchawkowy GSP 550 jest wyposażony w elegancką i intuicyjną kartę dźwiękową Surround Dongle, zintegrowaną z kablem, która aktywuje dźwięk 7.1 za jednym kliknięciem przycisku Dolby. Intuicyjne oprogramowanie na PC pozwala również dostosowywać doznania dźwiękowe do różnych trybów dźwięku przestrzennego i oferuje cztery ustawienia korektora: gry, e-sport, muzyka i opcja wyłączenia efektów, która zapewnia neutralną jakość dźwięku.
Sennheiser GSP 550

Doskonały komfort dopasowany do Ciebie

Niezależnie od tego, jak długo trwa sesja gry, GSP 550 zapewniają wygodę dzięki ergonomicznemu projektowi oraz dokładnemu dopasowaniu do głowy użytkownika. Słuchawki zostały także wyposażone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze większą swobodę ruchów i wytrzymałość konstrukcji. Oferują też funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której idealnie leżą i nie uciskają głowy. Wentylowane nauszniki są wyposażone w ergonomicznie zaprojektowane poduszki pokryte miękkim i oddychającym materiałem.
Sennheiser GSP 550

Krystalicznie czysta komunikacja

GSP 550 zostały wyposażone w zaawansowany mikrofon z redukcją szumów, który gwarantuje krystalicznie czystą komunikację. Trzy ustawienia efektu samosłyszalności, które można wybierać za pomocą oprogramowania, pozwalają graczom dokładnie dopasować poziom własnego głosu w tle. Mikrofon można szybko wyciszyć podczas gry, podnosząc ramię wysięgnika do góry. Regulacja głośności dźwięku odbywa się za pomocą wygodnego pokrętła na muszli słuchawki.
Sennheiser GSP 550

Sprostają każdemu wyzwaniu

Jak każdy zestaw słuchawkowy firmy Sennheiser, GSP 550 został zaprojektowany zgodnie z wysokimi standardami jakości i oferuje solidność, której gracze oczekują. Mocne metalowe zawiasy i wysokiej jakości materiały zapewniają wyjątkową wytrzymałość, a wymienne nauszniki, kable i osłony oraz dwuletnia międzynarodowa gwarancja dodają pewności podczas użytkowania.
Zestaw słuchawkowy GSP 550 będzie dostępny od końca października 2018 w cenie katalogowej 1.049 złotych.
Źródło: informacja prasowa Aplauz