hi-fi

TAGA Harmony Diamond B-60 v.2

news |
Kolumny podstawkowe - TAGA Harmony Diamond B-60 v.2

TAGA Harmony prezentuje najnowszą, drugą wersję flagowej kolumny podstawkowej Diamond B-60.

Flagowa seria Diamond to prezentacja możliwości TAGA Harmony, która ujawnia emocje, uczucia i pasję całe go zespołu zaangażowanego w tworzenie tej wspaniałej gamy produktów. Kolumny Diamond B-60 zostały już docenione i wielokrotnie nagrodzone na rynku, dlatego nie było łatwo je udoskonalić, zachowując przy tym ich oryginalny styl.Nowy, wysokiej klasy materiał tłumiący obudowę, który lepiej rozbija fale stojące, obniża rezonanse i ogranicza zniekształcenia, co poprawia płynność i charakterystykę dźwięku we wszystkich zakresach.

Został zmodernizować niemal każdy aspekt brzmienia Diamond B-60. Rezultat jest niesamowity i daje jeszcze głębszy, doskonale kontrolowany i zdefiniowany bas, bardziej gładką i bogatą średnicę oraz atrakcyjne, szczegółowe i krystalicznie czyste tony wysokie, a także bardzo otwartą i przestrzenną scenę dźwiękową.

TAGA Harmony Diamond B-60 v.2

Wewnętrzne okablowanie zostało specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane dla Diamond XLO U.S.A., B-60 v.2 przez jednego z najlepszych producentów kabli audio na świecie. Wielożyłowe przewody z miedzi beztlenowej o grubości 14AWG są wykorzystane do połączenia przetworników ze zwrotnicami zapewniając, że sygnał audio nie straci nic z ważnych detali na drodze od wzmacniacza do głośników.

Obudowa została nieznacznie zmodernizowana, aby zapewnić większą objętość wewnętrzną i dodatkowy poziom sztywności. Jej kształt ma niebagatelną rolę w obniżaniu niechcianych wibracji, dyfrakcji, zniekształceń oraz efektu fal stojących. Dodano nowe wykończenie do gamy wysokiej jakości oklein z naturalnego drewna z lakierem fortepianowym w wysokim połysku: Ebony veneer with clear gloss piano lacquer.

TAGA Harmony Diamond B-60 v.2

Diamond B-60 jest wyjątkową kolumną bazującą na najlepszych technologiach jakie osiągnęli inżynierowie TAGA Harmony. Rezultat jest widoczny od pierwszego spojrzenia: pięknie zaprojektowana, zakrzywiona obudowa o czystych, eleganckich liniach oraz luksusowy projekt i wykończenie wysokiej jakości naturalnym drewnem pokrytym lakierem na wysoki połysk.

Cena detaliczna kolumn TAGA Harmony Diamond B-60 v.2 wynosi 8.999 zł za parę.

Źródło: informacja prasowa Polpak