hi-fi

GigaWatt PC-1 EVO Anniversary Edition

news |
Kondycjoner sieciowy - GigaWatt PC-1 EVO Anniversary Edition

Limitowana wersja kondycjonera GigaWatt PC-1 EVO Anniversary Edition specjalnie przygotowana na jubileusz 20-lecia istnienia firmy.

Firma P.A. LABS, producent urządzeń GigaWatt, w tym roku obchodzi 20-tą rocznicę obecności na rynku. Od 1998 roku trwa nieustanny rozwój firmy, dzięki któremu GigaWatt ugruntował sobie znaczącą pozycję w dziedzinie zasilania systemów audio i dzisiaj sprzedawany jest w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.Jubileusz zostanie uświetniony limitowaną wersją kondycjonera PC-1 EVO. Wyprodukowanych będzie tylko 30 sztuk, z których każda posiadać będzie osobną, unikalną sygnaturę.

GigaWatt PC-1 EVO Anniversary Edition

W porównaniu ze standardowym modelem PC-1 EVO, wersja 20th Anniversary Edition wyposażony będzie w najlepsze firmowe kondensatory Audio Grade, lepsze okablowanie wewnętrzne i "jubileuszowy" panel frontowy z białą diodą. W komplecie znajdzie się specjalnie zmodyfikowana na tę okazję wersja kabla LC-3 MK3 Anniversary Edition. Oprócz grubszej warstwy izolacyjnej kabel będzie wyposażony w metalowe obudowy wtyczek znane z flagowego kabla LS-2.

GigaWatt PC-1 EVO Anniversary Edition

Jubileuszowy kondycjoner powinien pojawić się w sprzedaży w połowie września, a jego przewidywana cena wynosi ok. 9.000 zł.

Źródło: informacja prasowa GigaWatt