s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Niebieski Vifa Reykjavik

news |
Głośnik bezprzewodowy - Niebieski Vifa Reykjavik

Najnowszy głośnik Bluetooth firmy Vifa, Reykjavik, na nowo definiuje fantastyczny styl za pomocą wyrazistego koloru Ice Cave Blue.

Niespełna rok po tym, jak Reykjavik zdobył serca miłośników muzyki jako jeden z najmniejszych i jednocześnie najpotężniejszych głośników Bluetooth, jaki kiedykolwiek widziano, Vifa wzbogaca go o mistyczny, granatowy odcień, nadający unikatowy styl jego przypominającemu kamień wzornictwu.

"Naprawdę podoba nam się to, jak gładko ten nowy kolor, Ice Cave Blue, wtapia się w istniejącą gamę. Ambicją modelu Reykjavik było połączenie niesamowitej intuicyjności z estetyczną atrakcyjnością, a tym samym stworzenie projektu zgodnego z naszym dziedzictwem niezwykłych wrażeń dźwiękowych", wyjaśnia Michael Sørensen, prezes firmy Vifa.
Vifa Reykjavik
Wszystkie głośniki Vifa wykonane są z wyselekcjonowanych, naturalnych materiałów, co stanowi hołd dla skandynawskiego dziedzictwa marki, a nowa wersja Ice Cave Blue nie stanowi wyjątku. Model ten wykonany jest z takiego samego, starannie anodyzowanego aluminium, z którego wykonany jest już istniejący głośnik Reykjavik w wersji Lavastone Black. Wytrzymały, odporny materiał idealnie pasuje do cechy wrodzonej – "zabierz mnie ze sobą" – tego przenośnego produktu.
Vifa Reykjavik
Wzornictwo to jednak nie wszystko. Reykjavik dostarcza również autentyczne brzmienie Vifa. Jakość w tych obydwóch aspektach została dostrzeżona i doceniona w kilku recenzjach produktu, jakie zostały już opublikowane od chwili jego wprowadzenia na rynek. Wśród wielu można znaleźć także tę umieszczoną na doskonale znanej stronie internetowej whathifi.com:
Vifa Reykjavik
Źródło: informacja prasowa Audioklan