s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

MEE Audio Matrix Cinema

news |
Słuchawki bezprzewodowe - MEE Audio Matrix Cinema

Słuchawki do kina domowego z zaawansowaną technologią CinemaEAR oraz filtrami DSP.

Na rynku pojawiły się nowe słuchawki nauszne Bluetooth Matrix Cinema wykorzystujące technologię CinemaEAR dedykowaną do odsłuchu dźwięku w kinie domowym.

Czwarta generacja MEE Audio Matrix to odpowiedź na ogromny sukces Matrix3 jako słuchawek do słuchania muzyki, oglądania TV, filmów i innych multimediów. Tym razem producent wprowadza poprawki sprawiające, że oglądanie ulubionych produkcji stanie się jeszcze przyjemniejsze dzięki wykorzystaniu technologii CinemaEAR. Pozwala ona w każdej chwili dostosować tryb odtwarzania dźwięku według własnych preferencji, wybierając spośród czterech różnorodnych programów DSP:
  • Tryb Clear Voice: zwiększa czystość dialogów w filmach i programach telewizyjnych, nawet przy niskim poziomie głośności, dzięki czemu są bardziej zrozumiałe
  • Tryb Clear Voice Plus: oprócz zwiększenia czystości dialogów, zapewnia również ich wzmocnienie
  • Tryb Dynamic Music: zwiększa siłę basu, sprawiając, że muzyka brzmi bardziej dynamicznie
  • Tryb Bass Boost: zwiększa odpowiedź basową i głębię, dzięki czemu dźwięk w filmach jest jeszcze bardziej wciągający

MEE Audio Matrix Cinema
Słuchawki wykorzystują przetworniki o średnicy 40mm, które zapewniają idealne odwzorowanie dialogów i dynamiczny bas. Dzięki zastosowaniu technologii Qualcomm aptX, oferują najwyższą rozdzielczość i brak opóźnień przy wykorzystaniu bezprzewodowej transmisji Bluetooth.
Dzięki niewielkiej wadze i konstrukcji wokółusznej, Matrix Cinema są niezwykle wygodne nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Miękkie poduszki nauszne z pamięcią kształtu redukują szumy otoczenia i zapewniają, że dźwięk nie będzie wydobywać się poza słuchawki.
Oglądaj filmy i słuchaj muzyki bez rozpraszających powiadomień: informacje głosowe i diody informujące o stanie naładowania mogą być wyłączone, zapewniając nieprzerwany odsłuch.
MEE Audio Matrix Cinema
Matrix Cinema wyposażone są w mikrofon, który umożliwia przeprowadzanie rozmów telefonicznych.
Dla zapewniania jak najwyższej wygody użytkowania, słuchawki mogą być obsługiwane przez dwa urządzenia jednocześnie - dotyczy to zarówno sterowania odtwarzaniem, jak i wykonywania połączeń telefonicznych.
Wytrzymała bateria w połączeniu z wydajnym chipsetem Bluetooth 4.2 zapewnia do 30 godzin rozmów i 28 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu słuchawek. Po wyczerpaniu baterii Matrix Cinema mogą być używane w trybie pasywnym przy pomocy kabla mini jack 3.5mm. Słuchawki są w pełni naładowane już 2 godziny po podłączeniu do źródła zasilania. W trybie czuwania słuchawki bez dostępu do źródła zasilania mogą pozostać nawet do 1000 godzin.
MEE Audio Matrix Cinema
Wysoka wygoda przechowywania zapewniona jest przez możliwość składania słuchawek i umieszczenia ich w wytrzymałym, sztywnym etui. Dzięki niemu mamy pewność, że nie zostaną uszkodzone w trakcie transportu. Dodatkowo do zestawu dołączony jest również kabel stereo 3.5mm jack, a także kabel USB do ładowania.
Cena detaliczna słuchawek MEE Audio Matrix Cinema została ustalona na 699 zł.
Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja