kino domowe

LCD PANASONIC VIERA ZINTEGROWANY Z iPODEM

news |

Nowy model VIERA LCD X1 pozwala odtwarzać pliki nagrane na odtwarzaczu iPod. Nowym trendem w rozwoju telewizorów jest

Nowy model VIERA LCD X1 pozwala odtwarzać pliki nagrane na odtwarzaczu iPod.
Nowym trendem w rozwoju telewizorów jest rozszerzanie ich możliwości poprzez przystosowanie ich do współpracy np. z Internetem lub jak w przypadku nowej serii Panasonica Viera X1, z iPodami. Telewizory z tej serii posiadają zintegrowany system iPod Entertainment Kit. Te superpłaskie panele będą dostępne w różnych rozmiarach: 19, 26, 32 i 37 cali. Każdy z modeli został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną zewnętrzną stację dokującą do iPoda, która pozwoli cieszyć się użytkownikom muzyką, wideo i zdjęciami zapisanymi w pamięci iPoda. W odróżnieniu od innych stacji dokujących dedykowanych iPodowi możemy sterować odtwarzaczem za pomocą pilota telewizyjnego.
Zintegrowane z odtwarzaczem menu wyświetlane na ekranie telewizora pozwala selekcjonować pliki muzyczne czy wideo np. według artysty, tytułu piosenki czy albumu.
„Panasonic zintegrował swoje telewizory serii X1 z odtwarzaczem iPod, aby rozszerzyć swoją ofertę o produkt, który może zwiększyć zainteresowanie potencjalnych użytkowników i zapewnić im jeszcze większy komfort i integrację elektroniki, której używa” - powiedział Bob Perry, Executive Vice President, Panasonic Consumer Electronics Company. “Od momentu, kiedy to standardem w Viera stały się takie funkcje jak: VIERA Image Viewer ze slotem na karty SD, Game Mode czy VIERA CAST, nowa funkcja jaką jest iPod Enterntainment Kit stała się kolejnym dodatkowym atutem tworzącym komfort użytkowania oraz zapewniającym zintegrowany system obsługi domowego centrum rozrywki.”
INFO http://Panasonic.pl