hi-fi

Musical Fidelity Nu-Vista Vinyl

news |
Musical Fidelity Nu-Vista Vinyl

Jeden z najlepszych preampów gramofonowych w swojej klasie cenowej, który został stworzony na specjalnych warunkach.

Musical Fidelity zawsze słynęło z pełnego, ciepłego analogowego brzmienia opartego o lampy nuwistorowe, a Anthony Michaelson zawsze darzył przedwzmacniacze gramofonowe szczególnym sentymentem. Fakt ten nie może dziwić, gdyż pierwszym produktem, który wyszedł spod jego ręki był właśnie przedwzmacniacz gramofonowy. Wszystko to złożyło się na wyjątkowość nowego urządzenia Musical Fidelity Nu-Vista Vinyl.Nu-Vista Vinyl jest prawdopodobnie jednym z najlepiej grających i wyglądających preampów gramofonowych dostępnych na rynku. Jego najważniejszą cechą jest praktyczny brak limitów, jeśli chodzi o parametry elektryczne wkładek, z jakimi można go parować. Jeśli dana wkładka należy do skrajnie trudnych w obsłudze, Nu-Vista Vinyl zapewne sobie z nią poradzi.

Musical Fidelity Nu-Vista Vinyl

Urządzenie wyposażono w pięć, indywidualnie regulowanych wejść 2x RCA dla wkładek MM/MC. Każde z nich "zapamiętuje" ustawienia pojemności oraz impedancji, co pozwala płynnie przełączać się między różnymi wkładkami. Wszystkie wejścia mogą pracować w trybie zbalansowanym lub niezbalansowanym.

Musical Fidelity Nu-Vista Vinyl

MX-Vinyl to przedwzmacniacz najwyższej klasy: zapewnia skrajnie niskie zniekształcenia, perfekcyjna korekcję RIAA aż do 60.000Hz, kompletny brak słyszalnych dla ludzkiego ucha szumów, najlepszą na rynku separację kanałów oraz olbrzymi margines overload. Nuvistorowe lampy zapewniają jedwabicie miękki dwięk bez podkolorowań.

Musical Fidelity Nu-Vista Vinyl

Zewnętrzne wykonanie przedwzmacniacza oddaje jego techniczną perfekcję wewnątrz.

Przedwzmacniacz gramofonowy Musical Fidelity Nu-Vista Vinyl jest dostępny w wersji czarnej lub srebrnej, a jego cena została ustalona na 16.995zł.

Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja