hi-fi

Nowa funkcjonalność dla Vifa Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0

news |
Nowa funkcjonalność dla Vifa Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0

Multiroom. Wielu użytkowników. Wiele źródeł. Nowy system VifaHOME swoim zasięgiem obejmuje każdy domowy zakątek i wnosi do niego najwyższą jakość dźwięku

VifaHOME jest całkowicie nowym sposobem łączenia głośników, pozwalającym na przesyłanie muzyki do różnych głośników rozlokowanych w różnych częściach domu. Bogaty w funkcje i doskonały swoją prostotą użytkowania, VifaHOME jest najnowocześniejszą usługą opracowaną przez projektantów Vify – znanego na całym świecie producenta głośników.Już teraz na głośnikach Vifa, Copenhagen lub Stockholm w wersjach 2.0, można znaleźć przycisk VifaLINK, który pomaga połączyć je jednym, dyskretnym kliknięciem. Projektanci zarezerwowali także miejsce dla przycisku VifaPLAY, zapewniającego natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki/stacji radiowych. Tym samym odtwarzanie muzyki lub słuchanie ulubionego radia i dzielenie się nimi w każdym zakątku domu staje się dziecinną igraszką.

Sterowany aplikacją

W zależności od preferencji użytkownika, ustawienia, strumieniowanie i połączenia wewnątrz całego systemu VifaHOME dostępne są z poziomu aplikacji VifaHOME. To bezpłatne oprogramowanie zapewnia natychmiastowy dostęp do muzyki w domu. Użytkownik może cieszyć się także dostępem do swoich ulubionych serwisów internetowych: Spotify, QQ Music lub TuneIn. Aplikacja umożliwia także połączenie głośników Vifa w grupę, bezpośrednio na ekranie. Niewiarygodnie proste i bez jakichkolwiek zakłóceń, użytkownik zawsze może cieszyć się swobodą w tworzeniu przyjemnej atmosfery w dowolnym pomieszczeniu - wprost ze swojego smartfona.

Vifa Copenhagen 2.0

Dla tych, którzy oczekują jeszcze większej swobody użytkowania, VifaHOME z możliwością obsługi wielu źródeł pozwala na stworzenie zindywidualizowanej konfiguracji przy wykorzystaniu telewizora, smartfona, tabletu, pamięci USB, serwera muzycznego, itp.

Skandynawskie know-how

Funkcjonalność VifaHOME wprowadzana jest jako nowe wyposażenie w najpopularniejszych modelach Vify, ultranowoczesnym Copenhagen i ponadczasowym klasyku, Stockholm. Oba głośniki są częścią niesamowitej gamy głośników wprowadzonych przez Vifę w ciągu ostatnich czterech lat. W recenzjach i opiniach użytkowników modele te cenione są za swoje ponadczasowe skandynawskie wzornictwo i absolutną jakość dźwięku. Aby dopełnić emocje związane z nową funkcjonalnością, wersje 2.0 modeli Copenhagen i Stockholm będą dostępne w szlachetnych kolorach "Mountain Blue" i "Pine Green" – dwa odcienie, które już ozdabiają głośnik Oslo. Tekstylne pokrycie, wykonane z ekologicznej, wysokiej jakości wełny, dostarczane jest przez firmę Kvadrat, wiodącego europejskiego producenta tkanin dekoracyjnych.

Wieloletnie doświadczenie

Wprowadzenie VifaHOME jest logiczną konsekwencją rozwoju marki Vifa. Proces ten bazuje na bogatym doświadczeniu i niezwykłym kunszcie Vify, której korzenie sięgają wczesnych lat 30. dwudziestego wieku, kiedy to firma została założona. Dążenie do doskonałej jakości i wielodekadowe doświadczenie zostały ponownie urzeczywistnione wraz z nadaniem produktom Vifa eleganckiej, skandynawskie stylistyki. Bez jakichkolwiek kompromisów w jakości brzmienia, które przez lata pozostaje podstawową wartością marki.

Vifa Stockholm 2.0

VifaHOME będzie dostępny na polskim rynku w połowie I kwartału br. Poglądowe ceny detaliczne modeli zgodnych z tym systemem, tj. Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0, wynoszą odpowiednio 3.199 zł i 5.699 zł.

Źródło: informacja prasowa