gadżety

Ultrasone Go Bluetooth

news |
niezdefiniowano - Ultrasone Go Bluetooth

Ultrasone przedstawia swoje słuchawki przenośne Go z funkcją aptX Bluetooth

Model Ultrasone Go świętował swoją premierę w 2015 roku. Te okalające uszy przenośne słuchawki z opatentowaną technologią S-Logic Basic szybko zyskały wielu fanów wśród mobilnych miłośników muzyki. Ten udany model słuchawek przenośnych został właśnie przeprojektowany i jest dostępny na rynku w wersji Bluetooth.

Ultrasone zastosował kodek aptX, który obsługuje pliki muzyczne wysokiej rozdzielczości gwarantując w ten sposób doskonałą jakość dźwięku nawet przy połączeniu bezprzewodowym. Dzięki temu technologia Go Bluetooth idealnie współpracuje ze smartfonami, tabletami i notebookami. Bez zmian pozostaje doskonały dźwięk oraz wysoce ceniony komfort noszenia pierwszej generacji słuchawek Go. Zintegrowany mikrofon sprawia, że nie ma potrzeby zdejmowania słuchawek Go Bluetooth podczas rozmowy telefonicznej. Zamknięta konstrukcja skutecznie izoluje szum otoczenia.

Doskonały dźwięk w podróży dzięki technologii S-Logic Basic

Niewielki rozmiar, doskonały dźwięk: zestaw Ultrasone Go Bluetooth po prostu wie, jak zaczarować słuchaczy. Pomimo kompaktowej kapsuły, w środku znajdują się w pełni rozwinięte 40-milimetrowe przetworniki dźwięku. Oferują one muzyczny charakter dźwięku oraz obejmują cały zakres tonalny ludzkiego ucha, zapewniając brzemienia o zakresie 20 Hz–20 kHz. Zastosowanie technologii S- Logic Basic tworzy wyjątkowo przestrzenny dźwięk, doskonałą panoramę stereo oraz precyzyjną gradację głębokości. Przetworniki dźwięku są rozmieszczone w sposób zdecentralizowany.

Relaksująca podróż dla Twoich uszu

Technologia S-Logic oznacza również mniejszy wysiłek dla narządu słuchu: ta opatentowana technologia działa przy ciśnieniu akustycznym, które jest o 3–4 dB niższe przy identycznym poziomie odbieranej głośności. Oznacza to słuchanie bez zmęczenia przez dłuższy czas, na przykład podczas jazdy pociągiem lub lotu samolotem. Zamknięta konstrukcja również pomaga podróżować w stanie relaksu: szum otoczenia jest skutecznie zmniejszony.
Ultrasone Go Bluetooth

Audiofilskie odtwarzanie dźwięku dzięki kodekowi aptX Bluetooth

Ultrasone Go Bluetooth wyposażony jest w audiofilski kodek aptX, który umożliwia bezprzewodowe połączenie pomiędzy słuchawkami, a smartfonem, tabletem czy notebookiem. W zależności od sytuacji, użytkownik może znajdować się do 30 metrów od źródła sygnału audio i nadal słyszeć dźwięk płynący ze słuchawek. Baterie pozwalają cieszyć się muzyką od 21 do 23 godzin na jednym naładowaniu, a czas pracy w trybie gotowości wynosi 350 godzin. Akumulator Ultrasone Go Bluetooth jest pełni naładowany w ciągu dwóch i pół godziny.

Zestaw słuchawkowy: rozmowy telefoniczne, wideokonferencje...

Doskonały dźwięk i wysoki komfort noszenia sprawią, że trudno będzie rozstać się ze swoim zestawem Ultrasone Go Bluetooth, a najlepszą rzeczą jest to, że wcale nie ma takiej potrzeby. Słuchawki zmieniają się w zestaw słuchawkowy dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Rozmowy telefoniczne mogą być łatwo wykonywane przy pomocy zestawu Go Bluetooth, podobnie jak wideokonferencje na tablecie lub notebooku.

Muzyka wciąż gra... nawet kiedy bateria jest rozładowana

W przypadku rozładowania baterii zestaw Ultrasone Go Bluetooth można również podłączyć za pomocą zwykłego gniazda słuchawkowego. Wysokiej jakości kabel ze złączem jack stereo 3,5 mm jest standardowym elementem zestawu. Kabel ten posiada tekstylne powłoki i zdalne sterowanie również wyposażone w mikrofon.
Ultrasone Go Bluetooth

Pasuje na każdą głowę oraz mieści się w bagażu podręcznym

Ultrasone Go Bluetooth jest wyposażony w zaawansowany mechanizm zwijania, może być łatwo złożony do dołączonej torby i schowany w bagażu podręcznym. Mały zestaw Ultrasone pasuje nawet do małych toreb na notebooki. Wyjątkowo miękkie poduszki pozwalają na wielogodzinne słuchanie muzyki. Słuchawki ważą zaledwie 162 gramy, przyczyniając się tym samym do doskonałego komfortu noszenia.

Ultrasone Go Bluetooth: dostępność i dostawa

Urządzenia Ultrasone Go Bluetooth będą dostępne w sklepach specjalistycznych od września 2017. Do zestawu dołączona jest torba przenośna. Cena detaliczna wynosi 639 zł.
INFO www.audiocenter.pl