hi-fi

Nowe kable głośnikowe i interkonekt firmy TAGA Harmony

news |
Nowe kable głośnikowe i interkonekt firmy TAGA Harmony

TAGA Harmony wprowadza do oferty nowe kable głośnikowe i interkonekt: Platinum-18-16C, Platinum-18-8C, Azure-12/14 bi-wire, Azure-12-2C, Azure-14-2C i TRI-100-1M

Polski producent TAGA Harmony przygotował kilka nowych, interesujących kabli należących do dwóch linii: Platinum oraz Azure. W ramach pierwszej z nich dostępne są modele głośnikowe: Platinum-18-16C i Platinum-18-8C, dostępne w wersji na metry (z rolki) oraz jako gotowe odcinki zakończone wtykami bananowymi. Z kolei nowa seria Azure wprowadza zarówno kable głośnikowe Azure-12/14 bi-wire, Azure-12-2C i Azure-14-2C (dostępne w wersji z rolki oraz jako gotowe odcinki zakończone wtykami typu Deltron), jak i interkonekt TRI-100-1M o długości 1m.Seria Platinum jest przeznaczona do użytku w systemach hi-fi klasy premium. Pleciona konstrukcja nie posiada jednolitej powierzchni czy dającego się rozpoznać środka, dzięki czemu zredukowano do minimum przesunięcie fazowe związane z częstotliwością. Sygnały różnej częstotliwości są przekazywane innymi ścieżkami, więc wewnętrzne zakłócenia są maksymalnie zniwelowane, pozwala to również ograniczyć straty w zakresie wysokich częstotliwości. Dostępne są dwie wersje: 16-żyłowa i 8-żyłowa. Każda żyła ma plecioną budowę i jest wykonana z wysokiej czystości (99,99%) miedzi.

TAGA Harmony Platinum-18-16C, Platinum-18-8C, Azure-12/14 bi-wire, Azure-12-2C, Azure-14-2C i TRI-100-1M

Najnowszą linię Azure w ofercie marki również zaprojektowano do użytku w domowych systemach klasy premium, jak również do użytku w prywatnych domach. Kable mają wielofunkcyjną, skręcaną i parzystą geometrię, a także wysokiej gęstości polietylenową dielektryczną izolację HDPE (niskostratna i niskopojemnościowa), a wykonano je z wysokiej czystości (99,99%) miedzi. Kabel głośnikowy jest dostępny w wielu wariantach: od 2-żyłowych w różnych wielkościach do wersji bi-wire.

W skład serii Azure wchodzi także interkonekt TRI-100-1M wykonany z miedzi beztlenowej o klasie czystości 4N, pokrytej dielektryczną izolacją HDPE o niskiej pojemności i indukcyjności. Metrowej długości odcinki tego kabla zakończono pozłacanymi wtykami z mosiądzu.

INFO www.polpak.com.pl