s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

iFi Audio iEMtach

news |
niezdefiniowano - iFi Audio iEMtach

iFi Audio wprowadza kolejne urzadzenie akcesoryjne - iEMatch dedykowane posiadaczom słuchawek

iFi iEMatch ma za zadanie rozwiązać problem zbyt dużej czułości słuchawek, zwłaszcza dokanałowych. W wielu przypadkach czułość słuchawek jest na tyle duża, że prowadzi to do ograniczenia zakresu dynamiki, słyszalnego wzrostu poziomu szumów i znacznego ograniczenia wykorzystywanej w praktyce części zakresu regulacji głośności. Włączając iEMatch pomiędzy wzmacniacz słuchawkowy a słuchawki można wprowadzić tłumienie 12dB lub 24dB za pomocą przełącznika Sensitivity - High/Ultra.

iEMatch z jednej strony jest zakończony wtykiem 3,5mm, a z drugiej ma gniazdo 3,5mm. Zastosowano 4-stykowe konektory TRRS co umożliwia zarówno pracę w trybie symetrycznym jak i w trybie niesymetrycznym. Do wyboru właściwego wariantu służy odpowiedni przełącznik.
Obudowę iEMatch wykonano ze stopu aluminium i magnezu. Okablowanie wykonano ze srebra/miedzi 6N. Na pozłacanej płytce drukowanej są audiofilskie podzespoły (jak rezystory MELF).
Do zestawu dołączane są akcesoria przeznaczone dla osób podróżujących, m.in. pozłacana przejściówka samolotowa, zatyczki do uszu wykonane z pianki z pamięcią oraz woreczek z materiału.

Specyfikacja iFi iEMatch

  • Impedancja wejściowa: ponad 16Ω
  • Impedancja wyjściowa: poniżej 1Ω (Ultra), poniżej 2,5Ω (High)
  • Kompatybilna impedancja słuchawek: 16 - 600Ω
  • Długość: 116 mm
  • Masa: 12,2g

Cena reduktora iFi Audioi EMtach wynosi 249 zł.
INFO www.camax.pl