kino domowe

MISTRAL PDVD 105HDATV

news |

Na długie jesienno-zimowe wieczory, gdy wraz z powrotem z pracy czy szkoły gasną ostatnie promienie dnia firma Mistral stworzyła lekki

Na długie jesienno-zimowe wieczory, gdy wraz z powrotem z pracy czy szkoły gasną ostatnie promienie dnia, firma Mistral stworzyła lekki (0,95 kg), nieduży odtwarzacz CD i DVD wyposażony w ekran LCD 7". Przenośny odtwarzacz Mistral PDVD 105HDATV posiada wiele różnych funkcji, które umilą czas spędzany w domu, m.in.: wbudowany analogowy tuner TV umożliwia odbiór programów telewizyjnych wszędzie tam, gdzie tylko dociera sygnał nadajnika (nadawany w systemie PAL i SECAM). Za jednym dotknięciem przycisku z funkcji telewizora można przejść na funkcję odtwarzacza plików video w formatach DVD, CD, VCD, Divx, Xvid i MP3. Dzięki temu obejrzymy na przykład filmy (z polskimi napisami!), posłuchamy ulubionej muzyki, a opcja odtwarzania plików JPG pozwoli na przeglądanie zdjęć.
Stylowa, poręczna torba na odtwarzacz i akcesoria pozwala na łatwe przemieszczanie oraz przechowywanie urządzenia. Niezwykle ciekawą i niestandardową opcją jest tu możliwość zawieszenia torby z odtwarzaczem na fotelu samochodowym podczas jazdy. Dobrej jakości laser i odporna na wstrząsy konstrukcja PDVD 105HDATV marki Mistral pozwolą na pracę sprzętu bez zakłóceń nawet na polskich drogach. W skład zestawu wchodzą m.in.: odtwarzacz, pilot zdalnego sterowania (wraz z bateriami), akumulator 7,2 V 3100 mAh, zasilacz DC 12 V 1,5 A, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna (12 miesięcy!) oraz torba podróżna. Cena to 379 złotych.

INFO http://www.mistral-tech.pl, http://www.mistral-rtv.pl