s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

JBL Inspire 300 i Focus 300

news |
niezdefiniowano - JBL Inspire 300 i Focus 300

Muzyka inspiruje i motywuje, co ma znaczenie szczególnie w czasie treningów. Z myślą o nich firma JBL przygotowała nowe modele słuchawek sportowych: Inspire 300 i Focus 300

JBL Inspire 300 to sportowe słuchawki dokanałowe z jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem, a JBL Focus 300 to sportowe słuchawki dokanałowe z dodatkowym pałąkiem za ucho oraz jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem. Oba modele pozwalają ćwiczyć bez ograniczeń, są odporne na pot i deszcz oraz dostosowują się do kształtu uszu. Technologia Twistlock gwarantuje niewypadanie z uszu, a Flexsoft Comfort Fit – wygodne użytkowanie (słuchawki nie sprawiają bólu nawet przy wielogodzinnym treningu). Ważną funkcjonalnością jest również to, że Inspire 300 i Focus 300 przepuszczają dźwięki z zewnątrz, umożliwiając tym samym zachowanie kontaktu z otoczeniem. Unikalna technologia magnesów zapobiegających splątaniu QuikClik ułatwia zakładanie i przechowywanie. Każdy z tych modeli dostępny jest również w wersji "For Women" – specjalnie dostosowanej do mniejszych uszu.

Wspomniana już technologia Twistlock zapewnia bezpieczne dopasowanie oraz gwarancję niewypadania nawet podczas najtrudniejszych ćwiczeń fizycznych. Równocześnie słuchawki wykonane są z ultramiękkiego, elastycznego silikonu, a do tego charakteryzują się doskonałą ergonomią i długotrwałym komfortem dzięki technologii Flexsoft – użytkownik może mieć pewność, że nigdy nie będą sprawiały bólu.
Istotnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo w czasie treningów na wolnym powietrzu jest fakt, że słuchawki charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, która przepuszcza dźwięki z otoczenia. Dzięki temu trenujący wie, co dzieje się wokół niego.
Bardzo wygodnym i chwalonym przez sportowców rozwiązaniem są magnesy zapobiegające splątaniu (QuikClik). Gwarantują, że słuchawki są zawsze gotowe do założenia i łatwe do przechowywania. Ponadto jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem zapewnia nowy poziom wygody dla aktywnych. Pozwala sterować połączeniami oraz muzyką poprzez naciśnięcie przycisku bez konieczności przerywania ćwiczeń. Słuchawki współpracują z większością smartfonów dostępnych na rynku.

Specyfikacja JBL Inspire 300/JBL Focus 300

  • Dostępne kolory: czarny, czarno-czerwony
  • Pasmo przenoszenia: 20Hz–20kHz
  • Przetworniki: 14,2mm
  • Cena detaliczna: 129 zł

Specyfikacja JBL Inspire 300 Women/JBL Focus 300 Women

  • Dostępne kolory: turkusowy
  • Pasmo przenoszenia: 20Hz–20kHz
  • Przetworniki: 12,2mm
  • Cena detaliczna: 129 zł

INFO www.jbl.com.pl