s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Denon HEOS AVR

news |
niezdefiniowano - Denon HEOS AVR

Denon HEOS AVR rewolucjonizuje sposób budowy kina domowego: eliminuje zbędne okablowanie, oferując łatwy i pełen stylu sposób na przeniesienie efektu sali kinowej do salonu

HEOS AVR łączy w sobie elastyczność, łatwość obsługi oraz doskonałą wydajność. Urządzenie to oferuje dźwięk przestrzenny 5.1 z bezprzewodowym streamingiem muzyki HEOS multiroom i może być użyte z bezprzewodowymi głośnikami surround, by stworzyć wolny od przewodów system wielokanałowy. Można go również użyć do współpracy z tradycyjnymi głośnikami dzięki mocnemu wzmacniaczowi klasy D (100W na kanał) lub wykorzystywać go jednocześnie z głośnikami przewodowymi i bezprzewodowymi.
Jego cztery automatycznie wykrywające sygnał wejścia HDMI są kompatybilne z najnowszymi formatami 4K UltraHD TV, Blu-ray oraz formatami strumieniowania wideo online, a możliwość nauczenia pilota telewizora potrzebnych komend powoduje, że obsługa podstawowych funkcji amplitunera AV jest bardzo łatwa. Wykorzystanie funkcjonalności kanału powrotnego oznacza użycie tylko jednego połączenia kablowego pomiędzy telewizorem i amplitunerem HEOS AVR.

Poza odtwarzaniem programów telewizyjnych z dźwiękiem przestrzennym HEOS AVR może również odtwarzać muzykę bezpośrednio z komputera czy takich serwisów, jak Napster, Spotify Connect oraz Tidal.
Dodatkowe głośniki z serii HEOS mogą być dołączone do systemu w każdej chwili za pomocą kilku kliknięć w aplikacji HEOS. Można odtwarzać inną muzykę w każdym pomieszczeniu lub połączyć głośniki w całym domu w trybie Party, nagłaśniając jednocześnie każdy pokój tym samym utworem. Sześć przycisków w menu szybkiego wyboru pomaga w łatwym użytkowaniu najpopularniejszych funkcji, a wbudowany moduł Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki bezpośrednio z telefonu lub tabletu.

Najważniejsze funkcjonalności Denon HEOS AVR

  • Łączy dźwięk przestrzenny 5.1 z prostotą użytkowania charakterystyczną dla soundbarów
  • Bezprzewodowe kanały efektowe surround przy użyciu pary dowolnych głośników HEOS
  • Wzmacniacz klasy D o mocy 5x100W
  • Najnowsza wersja HDMI, kompatybilność z 4K UltraHD i 4 wejścia HDMI
  • Wbudowana technologia HEOS multiroom i streaming audio
  • Łatwa kontrola przy pomocy intuicyjnej aplikacji; w zestawie dodatkowy pilot

INFO www.denon.pl