s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Polk Audio MagniFi Mini

news |
niezdefiniowano - Polk Audio MagniFi Mini

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio, wprowadza do sprzedaży soundbar MagniFi Mini

Polk MagniFi Mini to produkt jedyny w swoim rodzaju, ponieważ łamie trzy najważniejsze stereotypy, które przylgnęły do produktów typu soundbar: oferuje duży, szeroko niosący się po pomieszczeniu dźwięk wyraźnie odrywający się od lokalizacji urządzenia; zajmuje mało miejsca, jest wygodny do ustawienia na każdym meblu w okolicy telewizora (wymiary MagniFi Mini to 34cm szerokości x 10cm głębokości x 8cm wysokości); a ponadto umożliwia regulację nie tylko wysokich i niskich, ale także średnich tonów odpowiedzialnych za przetwarzanie wokali (autorska technologia Polk Voice Adjust). Jest to możliwe dzięki solidnej inżynierskiej pracy sztabu fachowców odpowiedzialnych na co dzień za konstruowanie wysokiej klasy kolumn głośnikowych, których ceny przekraczają wartość MagniFi Mini nawet dziesięciokrotnie.

Pomimo niewielkich rozmiarów soundbar MagniFi Mini został wyposażony w 6 aktywnych wydajnych przetworników elektroakustycznych (każdy ma dedykowany wzmacniacz), które uzupełnia siódmy, zainstalowany w bezprzewodowym subwooferze.
MagniFi Mini nie zawodzi także w kwestii funkcjonalności – poza klasycznymi wejściami, takimi jak: HDMI, optyczne i minijack (AUX) producent postawił na łączność sieciową realizowaną bezprzewodowo (Wi-Fi, Bluetooth) lub za pomocą wejścia Ethernet.
Funkcje sieciowe to nie tylko proste przesyłanie sygnału za pomocą Bluetooth, ale także sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji Google Cast (dostępna dla Android/iOS).
Zaawansowane formy sterowania MagniFi Mini nie wykluczają klasycznych, dlatego soundbar Polk Audio reaguje na komendy z pilotów telewizorów – wystarczy podłączyć go do telewizora za pomocą kabla HDMI.
INFO www.polkaudio.rafko.pl