kino domowe

Sony HT-ST5000

news |
niezdefiniowano - Sony HT-ST5000

Sony prezentuje przestrzenny dźwięk 3D z głośnika w formie listwy

Podobnie jak odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD UBP-X800, nowy soundbar HT-ST5000 również został opracowany wspólnie z Sony Pictures w celu zapewnienia najlepszych, kinowych wrażeń 3D. Przez producenta polecany jest do współpracy z odtwarzaczem UBP-X800, a dzięki rozbudowanemu zestawowi łączy obsługuje najnowsze standardy 4K, HDR i HDCP2.2, tworząc w domowym salonie klimat sali kinowej.

Ten elegancki głośnik w formie listwy pozwala uatrakcyjnić każdy seans imponującym, wielokanałowym dźwiękiem i uniknąć przy tym plątaniny kabli. Jego szerokie możliwości obejmują reprodukcję niezwykle szczegółowego dźwięku w konfiguracji 7.1.2 – zgodnej z systemem Dolby Atmos i uzyskanej dzięki dwóm skierowanym do góry jednostkom głośnikowym rozmieszczonym na końcach urządzenia. Wyraźne dialogi i przejmujące efekty dźwiękowe to z kolei zasługa koncentrycznych jednostek głośnikowych High-Res Audio, złożonych z niezależnych modułów nisko- i wysokotonowych. Natomiast bezprzewodowy subwoofer zapewnia mocne brzmienie dźwięków z dolnego końca skali.
Wybieranie różnych źródeł muzyki znakomicie ułatwiają takie technologie, jak wbudowany Chromecast czy Spotify Connect, zapewniające bezpośredni dostęp do ponad 100 aplikacji służących do przesyłania nagrań w transmisji strumieniowej. Dla maksymalnej wygody głośnik jest też wyposażony w technologię bezprzewodowego odtwarzania w wielu pomieszczeniach Wireless Multi-Room, łącze Bluetooth i technologię NFC.
Głośnik w formie listwy HT-ST5000 trafi do sprzedaży wiosną 2017 r.
INFO www.sony.pl