kino domowe

NOWE NAGRYWARKI DVD PIONEERA Z HDD

news |

DVR-560H wyposażono w twardy dysk 160 GB, a model DVR-LX61H w 250 GB co umożliwia zapisanie odpowiednio maksymalnie 455 oraz 711 godzin materiału.

DVR-560H wyposażono w twardy dysk 160 GB, a model DVR-LX61H w 250 GB co umożliwia zapisanie odpowiednio maksymalnie 455 oraz 711 godzin materiału. Nowe jednostki są urządzeniami uniwersalnymi zapewniającymi możliwość zapisu nośników standardu DVD-R/-RW, DVD-R DL, DVD+R/+RW, DVD+R DL oraz DVD-RAM. Na jednej płycie DVD-R/DVD+R DL zmieści się do 24 godzin materiału. Funkcja Pause Live TV umożliwia zatrzymanie oglądanego program jednocześnie rozpoczynając nagranie na dysku HDD. W momencie, gdy chcemy wznowić oglądanie program wciąż jest nagrywany na dysku, a widz ogląda go od momentu, w którym przerwał.
Nowe nagrywarki odczytują pliki MP3, WMA, JPEG oraz DivX.
Funkcja Audio Jukebox jest niczym innym jak cyfrową szafą grającą. Można zgrywać ulubione płyty CD oraz pliki MP3/WMA na wbudowany dysk HDD korzystać z niego jak z serwera muzycznego. DVR-LX61H posiada funkcję Entertainment Engine umożliwiająca dodatkowo zgrywanie plików DivX także przez wejście USB typu A z przenośnych odtwarzaczy czy też pamięci przenośnych oraz komputera. Model ten posiada także wejście Ethernet umożliwiające podłączenie jednostki z Internetem lub siecią lokalną i odtwarzanie materiału audio i wideo prosto z serwerów/komputerów znajdujących się w sieci.
Wejście DV ułatwia przenoszenie materiału z kamer cyfrowych, a za pomocą pilota zdalnego sterowania nagrywarki można sterować podstawowymi funkcjami podłączonej kamery. Obydwa urządzenia mają do dyspozycji fabryczne nastawy trybu jakości zapisu oraz 32 bardziej szczegółowe ustawienia.
Z udogodnień należy wspomnieć funkcję łatwego programowania nagrywania za pomocą Timera co umożliwia użytkownikowi zaprogramowanie czasu rozpoczęcia i zakończenia nagrania przy pomocy 15 minutowych odstępów czasu przy pomocy kursora na menu ekranowym.
Jednoczesne nagrywanie i odtwarzanie oznacza, że materiał może być nagrywany na dysku HDD lub na płycie DVD, podczas jednoczesnego odtwarzania.
Łatwe nagrywanie w najwyższej jakości dzięki terminalowi SCART z trybem RGB, z różnych źródeł włącznie z wbudowanym analogowym tunerem TV. Nowe nagrywarki wyposażono w wyjście wideo typu Component, co zapewnia znakomitą jakość obrazu, a przede wszystkim cyfrowe złącze HDMI.
Ponadto obydwa nowe modele posiadają moduł wzmocnienia jakości obrazu, który oprócz optymalizacji sygnału wideo umożliwia podniesienie jego rozdzielczości do postaci 1080i, co jest szczególnie przydatne dla użytkowników płaskich telewizorów wysokiej rozdzielczości.

INFO http://www.pioneer.pl