kino domowe

Samsung TV na Euro 2016

news |
Samsung TV na Euro 2016

Sprzedaż telewizorów napędzają wielkie wydarzenia sportowe, a w tym roku czekają nas aż dwie takie imprezy - Olimpiada i Euro 2016

Generalną próbą dla naszych piłkarzy przed Euro 2016 są spotkania towarzyskie, bo można jeszcze bezkarnie przegrać mecz – jak ten z Holandią. Ten mecz okazał się też znakomitą próbą dla telewizorów Samsunga z najnowszej linii SUHD na rok 2016 – w przeciwieństwie do naszych piłkarzy TV Samsunga wyszły z tej próby zwycięsko!Samsung Electronics Polska w dniu 1 czerwca zorganizował spotkanie dla przedstawicieli mediów na którym zaprezentowano najnowsze telewizory tego producenta, na których później zgromadzeni goście mogli obejrzeć wspomniany wcześniej mecz, a więc sprawdzić działanie tych telewizorów w praktyce. I jak się mogliśmy przekonać na własne oczy telewizory Samsung SUHD są po prostu rewelacyjne – mało tego nie mogły pokazać w pełni swoich możliwości gdyż transmisja telewizyjna odbywała się w rozdzielczości FullHD, a przecież wszystkie modele SUHD mogą wyświetlać obraz w rozdzielczości 4K nie wspominając już o innych najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych np. HDR. Tak więc możliwości tegorocznych modeli Samsunga wyprzedziły dalece możliwości nadawców, co oznacza, że nie "zestarzeją" się one do następnego Euro i Olimpiady.

Sama prezentacja wypadła niezwykle okazale – jak na lidera globalnego rynku telewizorów przystało! Spotkanie odbyło się na 41. piętrze imponującego, nowego wieżowca Warsaw Spire w centrum stolicy. Takie budowle i taką wielkomiejską panoramę mogliśmy do niedawna podziwiać tylko w amerykańskich filmach, teraz mamy to u siebie! W tej niecodziennej scenerii wspaniałe pod względem wzorniczym TV Samsunga prezentowały się znakomicie.

Mimo przegranego meczu atmosfera była świetna, a niewątpliwą atrakcją wieczoru był gość specjalny – czołowy polski satyryk i zarazem wielki kibic piłkarski – Marcin Daniec. Na brak wrażeń nie mogliśmy zatem narzekać – naszym zdaniem świetny pomysł na prezentację telewizorów. Dlatego polskiemu oddziałowi Samsung Electronic należą się słowa uznania i gorące podziękowania za możliwość wzięcia udziału w tym niecodziennym pokazie.

Ale żeby nie było, że spadają na nas same przyjemności, to informujemy, że już w najbliższym wydaniu cyfrowym naszego magazynu zamieścimy dwa testy telewizorów Samsung SUHD modele KS8000 i KS9000.

INFO www.samsung.pl