gadżety

Krüger&Matz F5A

news |
niezdefiniowano - Krüger&Matz F5A

Oferta marki Krüger&Matz rozszerzyła się o bezprzewodowe słuchawki z funkcją redukcji szumów

Rodzimy producent, firma Lechpol – właściciel marki Krüger&Matz - po raz kolejny udowadnia, jak istotny stał się dla niego segment audio. W ostatnim czasie poza kolumnami głośnikowymi i wzmacniaczami wprowadził do oferty kilka ciekawych słuchawek. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje model Krüger&Matz F5A – pierwsze w ofercie tej marki bezprzewodowe słuchawki Bluetooth wykorzystujące technologię redukcji szumów ANC.

F5A odtwarzają pliki muzyczne przesyłane strumieniowo, wykorzystując technologię Bluetooth z aptX. Dzięki temu utwory przesyłane np. ze smartfona nie tracą na jakości – posiadają pełną szczerość pasma i zachowują oryginalne brzmienie. Dodatkowy komfort zapewnia funkcja NFC, dzięki której można szybko, poprzez jedno dotknięcie, nawiązać połączenie ze źródłem odtwarzanej muzyki.Użytkownicy słuchawek F5A mogą cieszyć się nie tylko doskonałym dźwiękiem, ale też dużą swobodą. Bluetooth sprawia, że słuchanie muzyki może odbywać się bez plączących się kabli, a muszle Krüger&Matz F5A skrywają kontrolery służące do komfortowego sterowania muzyką. Co więcej, model ten wyposażono w mikrofon i przycisk do odbierania rozmów telefonicznych.

Krüger&Matz zastosował w modelu F5A funkcję Active Noise Cancellation (ANC). Wystarczy przesunąć umieszczony na prawej słuchawce przycisk, by błyskawicznie zredukować szumy dochodzące z otoczenia.

Dołączony do zestawu futerał doskonale chroni słuchawki przed uszkodzeniem w czasie transportu. Lekka, składana konstrukcja z regulowanym pałąkiem, na której umocowano pokryte miękką ekoskórą nauszniki, sprawia, że korzystanie z F5A jest bardzo wygodne.

Słuchawki Krüger&Matz F5A dostępne są w oficjalnym sklepie na stronie www.krugermatz.com w cenie 399 zł.

INFO www.krugermatz.com