kino domowe

Klipsch R-4B

news |
niezdefiniowano - Klipsch R-4B

Firma Klipsch wprowadziła do oferty nowy mocny soundbar z bezprzewodowym subwooferem

Klispch zapowiedział wprowadzenie do swojej oferty nowego soundbaru z linii Reference o oznaczeniu R-4B. Jest to urządzenie bardzo proste w użytkowaniu i podłączeniu ze zdolnością odtwarzania dźwięków w pełnym zakresie pasma akustycznego z dekoderem sygnału Dolby Digital i bezprzewodowym subwooferem.

By zdecydowanie polepszyć słaby dźwięk generowany przez telewizor, wystarczy połączyć urządzenia kablem optycznym, zasilić soundbar i uruchomić go. Wbudowany dekoder Dolby Digital wykryje pojawienie się sygnału audio i Klipsch R-4B przejdzie do automatycznego odtwarzania dźwięku. Urządzenie zapewnia uzyskanie szczegółowego brzmienia o najwyższej jakości w pomieszczeniu o dowolnych wymiarach, bez względu na to jaki rodzaj sygnału pojawi się na wyjściu optycznym Twojego telewizora.
Do najważniejszych cech nowego produktu należą: bardzo wysoka moc wyjściowa (max 210W), konstrukcja oparta na czterech niezależnych wzmacniaczach zasilających głośniki średniotonowe (średnica 63mm) i wysokotonowe (średnica 19mm), bezprzewodowy subwoofer (45W), dekoder Dolby Digital, wejścia :1 x optyczne, 1 x analogowe RCA, Bluetooth, USB "A", tryby dźwiękowe: "VOICE ENHANCE", "NIGHT".
Cena jeszcze nie ustalona.
INFO www.klipschlaudspeakers.pl