kino domowe

Samsung na Audio Video Show

news |
Samsung na Audio Video Show

Firma Samsung zaprezentuje cały wachlarz swoich topowych produktów

Zakrzywione telewizory SUHD z technologią nanokryształów, designerski system audio Multiroom 360 oraz nowoczesne, minimalistyczne soundbary - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na odwiedzających stoisko Samsung na tegorocznej wystawie Audio Video Show. Ambasadorem wystawy został Andrzej Smolik, zaś wśród gości specjalnych pojawi się Paweł Edelman, światowej sławy operator filmowy i ambasador telewizorów Samsung SUHD. Odwiedzający hotel Radisson Blu Sobieski (sala Belweder 1) będą mogli zapoznać się z najnowocześniejszymi urządzeniami audio-wideo, na własne oczy zobaczyć nieprawdopodobnie czysty obraz w jakości Ultra HD oraz wsłuchać się w najwyższej jakości dźwięk.

Samsung zaprezentuje swoje topowe telewizory SUHD z serii JS9500 i JS9000 z zakrzywionym ekranem, w których zastosowano przełomową technologię nanokryształów. 10-bitowy panel Nano Crystal w połączeniu z rozdzielczością Ultra HD zapewnia 64 razy więcej kolorów niż w pozostałych telewizorach Samsung oraz odpowiada za niedoścignioną jakość obrazu, który jest nawet 2,5 razy jaśniejszy niż we wszystkich telewizorach Samsung UHD z roku 2014. Uczestnicy wystawy będą mogli doświadczyć wciągającej głębi zakrzywionego ekranu, niewiarygodnych barw i niezwykle realistycznego obrazu w rozdzielczości 4K.

samsung

Wyjątkowym doznaniom wizualnym towarzyszyć będą niezrównane wrażenia dźwiękowe. Zapewni je bezprzewodowy soundbar Samsung HW-J8500 z systemem głośników 9.1 i bezprzewodowym subwooferem o 8-calowej membranie, który łączy w sobie wysokiej klasy dźwięk z minimalistycznym, nowoczesnym designem. Prawdziwym hitem wystawy będą natomiast bezprzewodowe głośniki Samsung Multiroom WAM7500 o absolutnie wyjątkowym wzornictwie. Stylowe, zaokrąglone głośniki wyposażone w technologię Ring Radiator emitują dźwięk we wszystkich kierunkach, wypełniając muzyką całe pomieszczenie. Dodatkowo ich futurystyczny design pasuje do każdego wnętrza - bez względu na to, czy głośnik jest postawiony na nóżkach czy podwieszony pod sufitem, robi ogromne wrażenie.

Nie zabraknie też najnowszych smartfonów Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, które będzie można przetestować w zestawie z słuchawkami Level On Wireless Pro, goglami Gear VR czy z najnowszym smartwatchem Samsung - Gear S2.

W tym roku na stoisku firmy Samsung będzie gościła redakcja "Hi-Fi Choice & Home Cinema", gdzie na rewelacyjnych tabletach tego producenta będziemy prezentować walory cyfrowych wersji naszego magazynu.

Zapraszamy do Hotelu Radisson Blu Sobieski do sali Belweder 1 na parterze.