hi-fi

Nowa seria komponentów stereo Hi-Fi Quad Artera

news |
Nowa seria komponentów stereo Hi-Fi Quad Artera

Zestaw stereofoniczny Quad Artera

Znana audiofilom na całym świecie firma QUAD wprowadza do sprzedaży serię nowych produktów o nazwie Artera. Nowy wzmacniacz mocy - Artera Stereo, podobnie jak jednostkę sterującą/odtwarzacz CD - Artera Play - stworzono w oparciu o wiele najnowszych technologii związanych z odtwarzaniem audio wysokiej rozdzielczości: rewolucyjne układy DAC, przetwarzanie plików DSD i inne.

Artera Stereo udostępnia moc 140W RMS na kanał, wystarczającą do napędzenia najlepszych głośników, niesłabnącą nawet przy dużych obciążeniach. To wszystko dzięki opatentowanej technologii Current Dumping, po raz pierwszy zastosowanej w QUAD 405. Z kolei Artera Play kryje bogactwo technologii pozwalających cyfrowo-analogowemu przedwzmacniaczowi na przetwarzanie najwyższej rozdzielczości plików, nawet do 32bit/384kHz i DSD64/128/256 za pomocą wejścia USB. Nowy mechanizm szczelinowy CD buforuje dane odczytane z dysku przed przekazaniem ich asynchronicznie (mniejszy jitter), do 8-kanałowego układu DAC ESS9018.

Seria QUAD Artera proponuje całkiem nowe rozwiązanie stylistyczne: teksturowane panele frontowe z aluminium i grubą, szklaną pokrywę, a ponadto precyzyjnie skonstruowane przez obrabiarki CNC radiatory - obudowy zapewniają nie tylko świetny wygląd, ale także eliminację niepożądanych wibracji. Panel przedni Artera Play wyposażono w elementy sterowania dotykowego zapewniające szybki dostęp do odtwarzania ulubionej muzyki. Każdy z modeli jest dostępny w kolorze czarnym i srebrnym.

INFO www.horn.pl