hi-fi

Słuchawki Ultrasone Edition M

news |
Słuchawki Ultrasone Edition M

Słuchawki premium przeznaczone do podróży i uprawiania sportu

Ultrasone wprowadziło do sprzedaży nowe, ręcznie składane słuchawki z serii Edition - model M. Charakteryzują się one impedancją 40Ω i są zoptymalizowane do odtwarzania muzyki z dużym natężeniem dźwięku nawet ze źródeł o niskim poziomie wyjściowym, jak smartfony czy tablety. Dźwięk, jak zapewnia producent, jest przy tym czysty i przyjemny dla uszu. Pasmo przenoszenia 10Hz-38kHz ma zapewniać pokrycie całego reprodukowanego spektrum, zatem każdy niuans muzyczny zapisany w sygnale jest wydobywany i traktowany z należną uwagą.

Ultrasone zastosowało w Edition M opatentowany system S-Logic Plus, który bazuje na niecentrycznie umieszczonych otworach w metalowej przegrodzie chroniącej słuchacza przed promieniowaniem elektromagnetycznym, którego źródłem są cewki przetworników. Promieniowanie redukowane jest o 40%, a słuchacze mogą słuchać muzyki o 3-4dB ciszej, subiektywnie uzyskując ten sam poziom dźwięku co w tradycyjnych konstrukcjach, chroniąc tym samych słuch przed przeciążeniem. System ma zapewniać również niezwykłe wrażenia przestrzenne.

Ultrasone Edition M wyposażono w odłączany kabel słuchawkowy ze zintegrowanym pilotem zdalnego sterowania oraz mikrofonem. Można więc w dowolnym momencie odebrać telefon, przyciskając jeden guzik. Użytkownicy telefonów z Androidem, a także tabletów mają przy tym większe możliwości - używając aplikacji Ultrasone app, mogą samodzielnie przystosować wszystkie funkcje pilota do swoich potrzeb. 30mm przetworniki pokryto tytanem, styki złotem, a kapsuły odpornym na uszkodzenia mechaniczne rutenem. Z kolei miękkie elementy wykończono skórą z etiopskich owiec.

INFO www.audiocenter.pl

paradigm