s-e-r-v-e-r-a-d-s

gadżety

Samsung Checkout czyli płatności za pośrednictwem telewizora

news
Samsung Checkout czyli płatności za pośrednictwem telewizora

Telewizory zyskują wciąż nowe funkcjonalności

Ostatnio głośno zrobiło się o płaceniu telefonami komórkowymi. Swoje systemy płatności zaproponował już Apple i Samsung, ale możliwość dokonywania transakcji pieniężnych za pośrednictwem telewizora to nowość. A takie rozwiązanie zaproponował Samsung, który ostatnimi czasy stał się liderem w kwestii innowacyjności.
Telewizory Smart TV tego producenta zyskały nową funkcjonalność - Samsung Checkout on TV. Ten system płatności został opracowano od zera. Obsługuje on większość kart kredytowych i debetowych, jak również PayPal oraz inne metody płatności zdalnych. Wyjątkowość tego rozwiązania polega na tym, że w większości przypadków użytkownicy mogą dokonać płatności w zaledwie trzech krokach, licząc od włączenia ekranu rejestracyjnego. Najpierw należy wybrać przedmiot zakupu, następnie nacisnąć przycisk "Pay Now" [zapłać teraz], a na koniec wprowadzić PIN.
Ponadto użytkownicy urządzeń mobilnych Samsung mogą łatwo przenosić informacje dotyczące ich konta Samsung i rejestrowanych metod płatności (karta kredytowa, debetowa, PayPal) do telewizorów Samsung Smart TV bez dodatkowych etapów rejestracji.

Samsung Checkout on TV" zapewnia duże bezpieczeństwo. Użytkownicy mogą mieć pewność, że ich osobiste informacje dotyczące płatności są chronione. Samsung nawiązał współpracę z PayPal w celu oferowania szybkich i pewnych płatności, a użytkownicy PayPal mogą oczekiwać tego samego poziomu bezpieczeństwa przechowywania informacji finansowych jak na komputerze czy urządzeniu mobilnym.
Co więcej, informacje osobiste i wrażliwe chronione są poprzez Samsung Secure Keyboard - pierwszą na świecie bezpieczną klawiaturę wirtualną stanowiącą mechanizm wprowadzania danych do telewizora - służącą do wprowadzania informacji dotyczących karty kredytowej lub debetowej albo hasła PayPal.

INFO www.samsung.pl

Szanowny Czytelniku!

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Computer Graphics Studio sp.j. i jej zaufanych partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich preferencji oraz analityki ruchu na witrynie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę można w każdej chwili cofnąć. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności lub decyduj o zgodzie.