kino domowe

Harman Kardon AVR 151S, 161S, 171S

news |
Harman Kardon AVR 151S, 161S, 171S

Amplitunery Harman Kardon zostały wzbogacone o nowe funkcjonalności

Amerykański producent Harman Kardon wprowadza na rynek serię amplitunerów bazujących na sprawdzonych konstrukcjach, które zyskały uznanie odbiorców. Ta najnowsza seria, składająca się z trzech modeli, ma niemal takie same oznaczenia jak jej poprzednicy, z tym że dodano teraz na końcu literę "S". Tak więc mamy trzy odświeżone modele: AVR 151S, 161S, 171S.

AVR 151S to amplituner sieciowy 5.1-kanałowy (5x75W). Wyposażono go m.in. w Spotify Connect, DLNA, radio internetowe vTuner, cztery wejścia 3D-ready HDMI.
AVR 161S to amplituner sieciowy 5.1-kanałowy (5x85W). Wyposażono go m.in. w Spotify Connect, technologie HARMAN TrueStream, Bluetooth i DLNA, pięć wejść 3D-ready HDMI 2.0 (w tym jedno z Mobile High-Definition Link lub MHL, by podłączać urządzenia mobilne).
AVR 171S to amplituner sieciowy 7.2-kanałowy (7x100W). Wyposażono go w AirPlay, Spotify Connect, technologie HARMAN TrueStream, Bluetooth i DLNA, sześć wejść 3D-ready HDMI 2.0 (w tym jedno z Mobile High-Definition Link lub MHL, by podłączać urządzenia mobilne), 2 wyjścia HDMI.

Harman-Kardon

Zastosowane w tych modelach unowocześnienia, zapewniają użytkownikom jeszcze więcej możliwości, aby odtwarzać za ich pośrednictwem swoją ulubioną muzykę zapisaną na tabletach, smartfonach, komputerach lub z serwisów muzycznych jak Spotify Connect. Te amplitunery sprawdzą się także zapewniając czysty dynamiczny dźwięk podczas oglądania filmów, sportu czy zabawy w gry wideo. Mają możliwość obsługi aż do sześciu urządzeń źródłowych HDMI 2.0. Muzyką można zarządzać poprzez aplikację Harman Kardon Remote App na urządzenia mobilne, co jest bardzo wygodne. Aplikacja Harman Kardon Remote Control App i Music Player to odpowiedź na zmieniający się sposób w jaki korzystamy z mediów. Aplikacje powstały po analizie obecnych zachowań konsumenckich i dostosowanie ich do urządzeń iOS i Android. Ponadto jest też kompatybilna ze wszystkimi głośnikami bezprzewodowymi Harman Kardon oraz innymi urządzeniami tej marki. Dostępny w ramach aplikacji organizator muzyki znajdzie utwory na urządzeniu mobilnym i w każdym innym miejscu w ramach sieci.

Nie bez powodu Sidney Harman, założyciel koncernu Harman, zwykł mówić: "Technologia powinna służyć muzyce, nie na odwrót" - ta idea pozostała aktualna po dziś dzień.

Ceny:
AVR 151S: 1.599 zł
AVR 161S: 1.999 zł
AVR 171S: 2.599 zł

INFO www.jbl.pl

Harman-Kardon-AVR-151S