hi-fi

Musical Fidelity V90 DAC i LPS w czerni

news |
Musical Fidelity V90 DAC i LPS w czerni

Popularne urządzenia Musical Fidelity V90 i V90 LPS dostępne są w nowej wersji kolorystycznej

Rafko Dystrybucja wprowadza do sprzedaży nowe, czarne wersje kolorystyczne urządzeń Musical Fidelity z serii V90: przetwornik cyfrowo-analogowy V90 DAC oraz przedwzmacniacz gramofonowy V90 LPS. Rozbudowa najlepiej sprzedającej się serii produktów Musical Fidelity ma związek z ciągle rosnącą popularnością obu modeli. Na szczególną uwagę zasługuje V90 DAC, który we wszystkich dostępnych wcześniej wersjach sprzedał się w ilości przekraczającej 100.000 sztuk. Z kolei przedwzmacniacz gramofonowy V90 LPS bazuje na konstrukcji przygotowanej dla najdroższych urządzeń producenta: M3si oraz M6si. Tym samym stanowi nie lada okazję nawet dla zaawansowanych miłośników gramofonów.

Musical Fidelity V90-DAC

V90-DAC oferuje złącza koaksjalne, optyczne oraz asynchroniczne USB-B dla komputera PC. Tym samym jest w stanie współpracować z praktycznie każdym urządzeniem nadającym cyfrowy sygnał audio. Od komputerów PC i Mac przez odtwarzacze strumieniowe po bardziej konwencjonalne źródła muzyki, jak odtwarzacze CD, DVD/Blu-ray, cyfrowe radia i telewizory. Sercem cyfrowego układu jest 32-bitowy przetwornik DAC Ti Burr Brown PCM1795. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej ścieżce wejścia V90 DAC charakteryzuje się on wyjątkowo niskim timingiem jitter na poziomie 12ps oraz znakomitym stosunkiem sygnału do szumu wyższym niż 117dB.

Musical Fidelity V90-LPS

V90-LPS kontynuuje tradycję przedwzmacniaczy gramofonowych Musical Fidelity, oferując pełną obsługę wkładek MM i MC z oddzielnymi wejściami. Superkrótka ścieżka sygnałowa oferuje czyste i transparentne brzmienie, które nie zakłóca muzycznej synergii na linii wkładka gramofonowa - wzmacniacz. Potwierdzają to znakomite parametry: stosunek sygnał/szum na poziomie 80dB oraz zniekształcenia THD 0,01%.

Ceny:
Musical Fidelity V90-LPS - 799 zł
Musical Fidelity V90-DAC - 1.359 zł

INFO www.musicalfidelity.rafko.pl