hi-fi

Beresford Capella nowy wzmacniacz słuchawkowy

news |
Beresford Capella nowy wzmacniacz słuchawkowy

Ten wzmacniacz wyposażono niespotykane dotąd funkcje

Produkty Stanleya Beresforda są dostępne w Polsce od ponad 6 lat i cieszą się świetną opinią użytkowników. Model Beresford TC-7510 był pierwszym niedrogim zewnętrznym DAC-iem dostępnym w Polsce i zyskał dużą popularność, podobnie jak i jego kolejne wcielenia.

Beresfordy zawsze cechowała dobra jakość przy zachowaniu niewygórowanej ceny. Kilka lat temu do linii DAC-ów dołączył niezwykle popularny pasywny rozdzielacz sygnału (audio router Beresford TC-7220) umożliwiający sprawne łączenie kina domowego i stereo w jednym systemie.

Niedawno do rodziny urządzeń Beresforda dołączył kolejny, z pozoru tylko typowy produkt - wzmacniacz słuchawkowy. Beresford Capella, bo o nim mowa, oprócz wysokiej mocy i niskiej ceny ma dla nabywcy sporo innych niespodzianek. Wyposażono go w ciekawe i niespotykane dotąd nigdzie funkcje, takie jak regulowany współczynnik tłumienia (damping factor), głębię sceny, czułość słuchawek, balans kanałów czy regulację wysokich tonów. Do tego dysponujący mocą 2W Capella jest w stanie napędzić nawet słuchawki ortodynamiczne.

Cena: 1.290zł.

INFO www.gfmod.pl

Beresford-Capella