kino domowe

NOWE NAGRYWARKI PHILIPSA

news |

Tej wiosny Philips wprowadzi do sprzedaży dwie nowe nagrywarki z twardym dyskiem, które pozwalają zaznaczać i usuwać reklamy z naszych nagrań.

Tej wiosny Philips wprowadzi do sprzedaży dwie nowe nagrywarki z twardym dyskiem, które pozwalają zaznaczać i usuwać reklamy z naszych nagrań.

Nagraj filmy i programy bez reklam.
W marcu pojawią się na polskim rynku dwie nowe nagrywarki Philips - DVDR5570H wyposażona w twardy dysk o pojemności 250GB oraz model DVDR5520H z dyskiem 160GB. Oba urządzenia zostały wyposażone w niezwykle przydatny system Commercial Skip. Po nagraniu interesującego nas programu na twardym dysku, zostawiamy naszą nagrywarkę w trybie czuwania (Stand By). Wówczas specjalny program za pomocą zaawansowanego algorytmu przeszukuje nagrany materiał i zaznacza w nim reklamy. Dzięki temu podczas odtwarzania nagrania możemy ukryć reklamy lub pominąć blok reklamowy. Funkcja ta pozwala także zapisać nagrany program na płycie DVD z pominięciem odrzuconych przez nas bloków. Skuteczność rozpoznawania materiałów reklamowych wynosi aż 90 proc.

Przewijaj, zatrzymuj, nagrywaj...
Oba nowe urządzenia wyposażone są we wbudowany dysk twardy, który nie tylko umożliwia nagrywanie wielu godzin programów, ale też stwarza szereg ciekawych możliwości. Nagrywarki te wyposażone są m. in. w funkcję Instant Replay. Podczas oglądania programu mogą one na bieżąco rejestrować oglądany program i tworzyć w pamięci bufor umożliwiający powtarzanie wybranych scen, przerywanie oglądania w dowolnej chwili i powracanie do ich oglądania.

Funkcja Flex Time pozwala obejrzeć od początku film, którego nagrywanie jeszcze nadal trwa. Wybrane programy możemy zapisać na płycie DVD lub na dysku twardym, który może stać się archiwum ulubionych programów, muzyki, teledysków, domowych nagrań czy zdjęć. Kopiowanie wybranych plików z jego pamięci ułatwia wejście USB 2.0.

Kolejnym udogodnieniem jest funkcja One Touch Pause Live TV, dzięki której możemy po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku zatrzymać oglądany program, a nagrywarka nadal będzie go zapisywać. Kiedy ponownie zechcemy powrócić do oglądania, znów wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Każde z prezentowanych urządzeń wyposażone jest w tuner analogowo-cyfrowy umożliwiający odbiór programów zarówno z telewizji cyfrowej, jak i analogowej. Nowe modele Philips konwertują obraz odtwarzanych płyt DVD do standardu 1080p tak, aby wyświetlany obraz był jak najlepszy. Połączenie HDMI pozwala przesyłać sygnał z nagrywarki do telewizora bez utraty jego jakości. Oba urządzenia umożliwiają zapis obrazu wraz z dźwiękiem przestrzennym
w systemie 5.1.
Ceny:
DVDR5520H z dyskiem twardym o pojemności 160GB - 1.399 zł
DVD5570H z dyskiem twardym o pojemności 250GB - 1.599 zł

INFO http://www.philips.pl