hi-fi

HEOS App Denona aktualizacja aplikacji sterującej

news |
HEOS App Denona aktualizacja aplikacji sterującej

Denon zaktualizował aplikację sterującą do systemu HEOS

Za sprawą dostępnej od maja aktualizacji darmowej aplikacji sterującej HEOS App bezprzewodowy system multiroom HEOS Denona zyska szereg nowych, istotnych funkcjonalności. Do gamy wspieranych przez system HEOS internetowych serwisów muzycznych dołączył Tidal, pierwszy w systemie HEOS serwis streamingowy oferujący bezstratną jakość CD odtwarzanych utworów. Tidal pozwala użytkownikom na wybór utworów z katalogu 25 milionów utworów muzycznych i słuchanie ich w bezstratnej jakości Hi-Fi, co oznacza jakość nieskompresowanego CD (44,1kHz/16bit).

Ponadto majowa aktualizacja HEOS App umożliwi łączenie dwóch urządzeń HEOS 5 lub HEOS 7 w parę stereo. Użytkownicy i instalatorzy systemów Control4 będą mogli wykorzystać sterownik Control4 dla HEOS-a dołączony do tej aktualizacji. Pozwoli to na pełną integrację urządzeń HEOS w systemach Control4.
W aplikacji HEOS App dla iPada po aktualizacji pojawi się możliwość używania jej na tablecie ustawionym horyzontalnie. Funkcja ta jest użyteczna zwłaszcza w instalacjach, gdzie sterownikiem jest iPad mocowany w takiej właśnie pozycji na ścianie.

Ostatnią z istotnych zmian aktualizacyjnych jest możliwość ukrycia lub zmiany nazwy wejść analogowych i cyfrowych.

INFO www.denon.pl