hi-fi

Led Zeppelin w wysokiej jakości tylko w WiMP HiFi

news |
Led Zeppelin w wysokiej jakości tylko w WiMP HiFi

Po raz pierwszy w historii cały katalog legendy rocka, zespołu Led Zeppelin, jest już dostępny w bezstratnej jakości!

Z tej okazji WiMP przygotował szereg atrakcji - nie tylko dla fanów Roberta Planta, Jimmiego Page'a, Johna Paula Jonesa i Johna Bonhama.

W serwisie streamingowym WiMP można słuchać całej dyskografii zespołu w bezstratnej jakości, w tym sześciu zremasterowanych ostatnio albumów jednego z najważniejszych zespołów muzycznych w historii: "Led Zeppelin" "Led Zeppelin II", "Led Zeppelin III", "Led Zeppelin IV", "Houses Of The Holy" i "Physical Graffiti".

Led Zeppelin został nazwany przez magazyn Rolling Stone "najcięższym zespołem wszechczasów" - można się z tym zgodzić lub nie, ale na pewno jest jedną z najważniejszych grup w historii rock&rolla, więc ich muzyka stanowi niezwykle ważną część bazy WiMP - powiedziała Katarzyna Rogalska, odpowiedzialna za redakcję WiMP w Polsce. Remastering pierwszych sześciu albumów królów rocka, to kamień milowy dla muzyki w jakości HiFi. Cieszymy się, że możemy być uczestnikami tych wydarzeń dodała.

Z okazji udostępnienia całego katalogu Led Zeppelin w bezstratnej jakości, WiMP przygotował kilka atrakcji dla fanów, w tym: quiz oraz konkurs, w którym można wygrać cenne winyle i pamiątki. Każdy, kto teraz zarejestruje się w serwisie WiMP będzie mógł korzystać z 30-dniowego konta WiMP HiFi.

W magazynie WiMP, można także przeczytać wywiad z Jimmy'm Page'em, w którym opowiada m.in. o remasteringu i przygotowanych wersjach Deluxe albumów.


INFO www.wimp.pl