hi-fi

Słuchawki OPPO PM-3 i wzmacniacz słuchawkowy OPP HA-2

news |
Słuchawki OPPO PM-3 i wzmacniacz słuchawkowy OPP HA-2

Marka OPPO znana jest głównie z wybitnych odtwarzaczy Blu-ray.

Oppo stosunkowo niedawno rozszerzył swoją ofertę - na rynek trafiły słuchawki planarne PM-1 i PM-2 oraz wzmacniacz słuchawkowy HA-1.
Teraz zapowiedziano wprowadzenie nowych produktów - słuchawek planarnych OPPO PM-3 i przenośnego wzmacniacza słuchawkowego/DAC-a OPPO HA-2. OPPO PM-3 to tańsza, przenośna wersja słuchawek planarnych PM-2, które z kolei były tańszą wersją modelu PM-1. Tak więc te najnowsze słuchawki są już znacznie bardziej dostępne dla melomanów nie dysponujących grubymi portfelami. Producent dołożył wszelkich starań, aby obniżenie ceny w jak najmniejszym stopniu odbiło się na jakości dźwięku. PM-3 są jednocześnie najlżejszymi na świecie zamkniętymi słuchawkami planarnymi, ważą jedynie 320g. Wyjątkowo niska waga oraz nadzwyczajna wygoda pozwalają słuchać PM-3 długimi godzinami bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Zamknięta konstrukcja PM-3 zapewnia dużą izolację od hałasu otoczenia, co w połączeniu z eleganckim wyglądem i wyśmienitą jakością wykonania sprawia, że słuchawki idealnie sprawują się również w hałaśliwych miejscach. Słuchawki planarne OPPO PM-3 dostępne są w czarnej i białej wersji kolorystycznej.

oppo

Z kolei OPPO HA-2 to elegancki przenośny wzmacniacz słuchawkowy z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym przeznaczony do współpracy z urządzeniami mobilnymi. Zapewnia istotną poprawę jakości dźwięku względem wyjść słuchawkowych w urządzeniach mobilnych. HA-2 jest zasilany akumulatorem. Obudowę wykonano z aluminium obszytego naturalna skórą, co zapewnia niepowtarzalny wygląd oraz wysoką trwałość. Na pokładzie ma wysokiej rozdzielczości przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre32 Reference DAC (ES9018-K2M), który gwarantuje ekstremalnie niskie szumy i zniekształcenia, a obsługuje sygnały PCM 384kHz/32bit i DSD 12MHz (DSD256 lub DSD4x). Dzięki wejściom USB zapewnia wysokiej jakości konwersję cyfrowo-analogową dla Apple iPhone/iPod/iPad, szerokiej gamy urządzeń z systemem Android oraz komputerów PC i Mac. OPPO HA-2 może również służyć do ładowania podłączonych do niego urządzeń mobilnych. Dzięki opatentowanej przez OPPO technologii ultraszybkiego ładowania VOOC, akumulator HA-2 może być naładowany w 30 minut. Przenośny wzmacniacz słuchawkowy OPPO posiada stopień wzmacniacza słuchawkowego pracujący w klasie AB, który dzięki niskim zniekształceniom oraz dwóm trybom wzmocnienia doskonale współpracuje z większością słuchawek dostępnych na rynku.

OPPO PM-3

Nowy wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-2 oraz zamknięte słuchawki planarne OPPO PM-3 to idealne komponenty do stworzenia referencyjnego przenośnego systemu słuchawkowego, który będzie oferował jakość dźwięku w niczym nieustępującą najlepszym stacjonarnym systemom słuchawkowym.

Cena detaliczna OPPO PM-3: 2 385 zł
Cena detaliczna OPPO HA-2: 1 795 zł

INFO www.oppodigital.pl