hi-fi

High-endowy serwer muzyczny QAT MS5

news |
High-endowy serwer muzyczny QAT MS5

Na polskim rynku pokazały się urządzenia firmy QAT, która produkuje elektronikę wysokiej klasy: serwery/streamery, wzmacniacze, CD i DAC.

Oferta serwerów muzycznych firmy QAT składa się z niedrogiego RS3 oraz topowego MS5, który dysponuje wbudowanym twardym dyskiem oraz napędem do ripowania płyt. Procedura ta odbywa się za pomocą opartego o EAC oprogramowania Accurate-Rip, a algorytm powtarza proces odzysku i korekcji danych, w wyniku czego osiągniemy dokładniejszą postać niż oryginał, zmagazynowaną w formacie WAV. Model MS5 odtwarza następujące formaty: PCM, WAV, APE, FLAC, a także inne pliki nieskompresowane i bezstratne. Odtwarza on dźwięk w rozdzielczości do 24bit/192 kHz. Sterowanie funkcjami odbywa się za pomocą darmowej aplikacji na tablet lub smartfon w systemach: iOS lub Android. Podczas targów CES w Las Vegas w 2013 roku MS5 został wyróżniony w kategorii: Innowacje, Design i Technologie, a w tym roku system złożony z elektroniki QAT wyróżniał się jako jeden z najlepiej grających podczas całej wystawy.
Ceny: MS5 - 23.900 zł - oprócz standardowej wersji czarnej i srebrnej można za dopłatą zamówić urządzenie w kolorze szampańsko-złotym, niebieskim, zielonym lub czerwonym.
RS3 - 5.700 zł

INFO www.eteraudio.pl