kino domowe

Soundbar Polk Audio MagniFi

news |
Soundbar Polk Audio MagniFi

Firma Rafko Dystrybucja wprowadza na polski rynek zupełnie nowy soundbar z ciekawymi rozwiązaniami

MagniFi dysponuje opatentowaną technologią optymalizacji dźwięku pod kątem odtwarzania wokali. Urządzenie charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami: dolne pasmo przenoszenia sięga skutecznego basu przy 40Hz, zaś ciągła moc całego systemu to wydajne 300W RMS.

W sekcji średnio-wysokotonowej zastosowano technologię VoiceAdjust (trzykanałowa konstrukcja z wydzielonym przetwornikiem i niezależną regulacją głośności dla kanału centralnego przetwarzającego wyłącznie wokale i dialogi). W sekcji niskotonowej wykorzystano oddzielny bezprzewodowy subwoofer z 7-calowym (18cm) głębokowychyłowym przetwornikiem Dynamic Balance w technologii Full Complement Bass Drive, która poprawia przetwarzanie skraju średnich i niskich tonów.

Polk Audio MagniFi

Dzięki dolnemu bas-refleksowi subwoofer można ustawiać przy ścianie oraz w częściowo zamkniętych przestrzeniach. Soundbar obsługuje sygnał audio dedykowany do kina domowego (Dolby Digital Decoding, w tym Dolby Digital 5.1 i 2.0) oraz oddzielne tryby przetwarzania dźwięku dla muzyki (przetwarzanie liniowe) i filmów (wzmocniony bas i wokale/dialogi). Łączność bezprzewodową zapewnia Bluetooth z aptX, NFC, aplikacja DJ Stream dla obsługi nawet czterech smartfonów dodających muzykę do kolejki odtwarzania oraz inteligentny pilot w technologii SmartBar, która pozwala na sterowanie telewizorem i soundbarem z jednego pilota.

Wszystkie głośniki średnio- i niskotonowe posiadają zawieszenie modelowane komputerowo z wtryskowo kształtowanej gumy butylowej, spreparowanej pod kątem pochłaniania i gaszenia niechcianych rezonansów membrany. Nowy, autorski materiał gumy jest odporny na promienie UV, ekstremalne temperatury, wilgotność przez cały czas życia kolumny.

Cena: 2.695 zł

INFO www.polkaudio.rafko.pl

Polk Audio