hi-fi

Druga generacja słuchawek Momentum Sennheisera

news |
Druga generacja słuchawek Momentum Sennheisera

Producent słuchawek Sennheiser zapowiedział wprowadzenie drugiej generacji serii Momentum

Nowe modele przewodowe Momentum, zwane M2, zostały zaprojektowane od nowa, aby zapewnić podwyższony komfort używania, doskonałe dopasowanie i wytłumienie hałasów zewnętrznych. Wciąż korzystają z najwyższej klasy materiałów, jak stal nierdzewna, skóra naturalna i Alcantara. Dostępne są wersje z pilotem przystosowanym do pracy z urządzeniami Apple iOS lub Samsung Galaxy i większością innych urządzeń opartych na systemie Android. Wszystkie mają składaną konstrukcję dzięki wykorzystaniu nowego projektu pałąka wyposażonego w wytrzymałe zawiasy ze stali nierdzewnej. To jeszcze bardziej poprawia ich mobilność, nie wymuszając przy tym kompromisu na solidności wykonania. To jest nadal produkt, który będzie służył przez długie lata intensywnego użytkowania.
Bezprzewodowe modele Momentum Wireless i Momentum On-Ear Wireless są oparte na najnowszym protokole Bluetooth 4.0 oraz wyposażone w technologię NFC, która pozwala sparować słuchawki z dowolnym urządzeniem i szybko nawiązać stabilne połączenie dźwiękowe Bluetooth. Ponadto mają wbudowany hybrydowy system aktywnej redukcji szumów NoiseGard, który zapewnia korzystanie z doskonałego dźwięku nawet w głośnym otoczeniu. Dzięki nowoczesnym akumulatorom słuchawki bezprzewodowe Momentum mogą pracować nieprzerwanie przez 22 godziny. W komplecie dostarczone są akcesoria w postaci adaptera lotniczego i przewodu USB do ładowania.

Momentum

Komfort i dopasowanie słuchawek nowej generacji Momentum zostało znacząco poprawione w stosunku do poprzednich modeli. Pałąk ma bardziej obły kształt, jednak nadal wykonany jest ze stali i pokryty skórą naturalną lub Alcantarą. Wokółuszne modele mają poduszki nauszników o nowym kształcie, który zapewnia wyższy komfort i lepiej tłumi dźwięki otoczenia. A nauszne wersje nadal mają pokrycie nauszników wykonane z Alcantary - materiału używanego na jachtach i w tapicerce luksusowych samochodów.
Słuchawki drugiej generacji serii Momentum będą sukcesywnie wprowadzane na polski rynek w pierwszym kwartale 2015:
MOMENTUM M2 AEG - już dostępne
MOMENTUM M2 AEi - dostępne od marca 2015
MOMENTUM On-Ear M2 OEG - już dostępne
MOMENTUM On-Ear M2 OEi - dostępne od marca 2015
MOMENTUM Wireless M2 AEBT - dostępne od lutego 2015
MOMENTUM On-Ear Wireless M2 OEBT - dostępne od marca 2015

INFO www.sennheiser.pl